EN

Αποτελεσματα ACT 2014

Point FightingLight ContactKick LightLow Kick

 

Point Fighting

Boys 10-12 Beginers -37 Kg 1 APOSTOLOV VIKTOR IKKEN CLUB
2 ALEKSANDROV IVAN RADULOV TEAM
3 MAES SENNE BEVEREN BELGIUM
3 TERZOUDIS IASONAS FU JOW PAI OROPOS
Boys 10-12 Beginers -47 Kg 1 PAPADOPOULOS GIORGOS IKAROS CLUB
2 NIKA ELVIS IKAROS CLUB
3 METAXAS THEODOROS IKAROS CLUB
3 NESHEV STEFAN IKKEN CLUB
Boys 10-12 Beginers + 47 Kg 1 MATOGIAN ALEXANDROS STUDIO 71
2 ROUPAS EFSTRATIOS IKAROS CLUB
3 KALINIGGOS ANTONIS BALOKAS TEAM
3 KAPNISIS GIANNIS FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Boys 10-12 Intermed -37 Kg 1 PORONIDIS ALEXIS FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
2 VENIANAKIS ARTEMIS POINT CLUB
3 PRESVIAS NIKOS ZEN FIGHTERS GLYFADAS
3 TSAMPODIMOS GIORGOS WING CHUN
Boys 10-12 Intermed -47 Kg 1 STAVROPOULOS PANAGIOTIS FIGHTNESS
2 KARAMPOULIS EROTOKRITOS POINT CLUB
3 PAPAKONSTANTINOY GIORGOS FU JOW PAI OROPOS
3 PAPADOPOULOS GIORGOS IKAROS CLUB
Boys 10-12 Intermed +47 Kg 1 STAVROPOULOS PANAGIOTIS FIGHTNESS
2 ADAMIS IOANNIS VARNAVA A.S.
3 PAPADOPOULOS GIORGOS IKAROS CLUB
3 CHILIARCHOS SOTIRIS ZEN FIGHTERS GLYFADAS
Boys 10-12 B/B -32 Kg 1 IVAN ALEXANDER IKKEN CLUB
2 TSAMPODIMOS GIORGOS WING CHUN
3 MEXIS EFSTATHIOS IKAROS CLUB
3 CHAKAROV KIRIL RADULOV TEAM
Boys 10-12 B/B -37 Kg 1 HADJIGENOV LACHEZAR IKKEN CLUB
2 APOSTOLOV VIKTOR IKKEN CLUB
3 MEXIS EFSTATHIOS IKAROS CLUB
3 PORONIDIS ALEXIS FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Boys 10-12 B/B -42 Kg 1 GRIMANIS DIMITRIS POINT FIGHTING CLUB
2 MPOKIS PANAGIOTIS FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
3 KAMPOLIS FOTIOS FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
3 HADJIGENOV LACHEZAR IKKEN CLUB
Boys 10-12 B/B +47 Kg 1 ANASTASOPOULOS AGGELOS PATRAIKO GIMNASTIRIO
2 NESHEV STEFAN IKKEN CLUB
3 PENKOVSKI SVILEN IKKEN CLUB
3 PEDIOTIS SOKRATIS FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Girls 10-12 Beginers -45 Kg 1 KALINIGGOU ANASTASIA BALOKAS TEAM
2 PETROGIANNOU ISIDORA FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
3 GEORGIEVA ALEKSANDRA RADULOV TEAM
3 FOURLA DIMITRA ZEN FIGHTERS GLYFADAS
Girls 10-12 Beginers +45 Kg 1 SKOUPA IOANNA IKAROS CLUB
2 CHASAPI MIRTO ΚΥΘΗΡΑΪΚΟΣ Α.Σ.
3 PETROPOULEA ELENA ZEUS PERISTERIOU A.S.
3 GKIOKA EVITA ZEN FIGHTERS GLYFADAS
Girls 10-12 Interme -45 Kg 1 GALANOMATI AKRIVI IKAROS CLUB
2 KOUFOPOULOU EVINA MARATHONAS A.S.
3 LAMPROGIORGOU MARINA BUDO CENTER
3 MAVRAGANI IOANNA ZEN FIGHTERS GLYFADAS
Girls 10-12 Interme +45 Kg 1 PANOPOULOU MARGARITA FU JOW PAI OROPOS
2 FOTIADI ANNA IAPETOS
3 SKOUPA IOANNA IKAROS CLUB
3 PILIKIGKOU MARINA CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls  10-12 B/B -45 Kg 1 VISENTIN GAIA BESTFIGHTER
2 GOLDER AMY NEMESIS CLUB
3 PANAGIOTOPOULOU ANNA PATRAIKO GIMNASTIRIO
3 GALANOMATI AKRIVI IKAROS CLUB
Girls  10-12 B/B +45 Kg 1 NIKOLOUZOU NIKOLETA POINT FIGHTING CLUB
2 CHAKAROVA ANNA RADULOV TEAM
3 GALANOMATI AKRIVI IKAROS CLUB
3 GOLDER AMY NEMESIS CLUB
Boys 13-15 Beginers -47 Kg 1 BRUYNINCKX NIKOLAS BEVEREN BELGIUM
2 RANGELOV SIMEON RADULOV TEAM
Boys 13-15 Beginers -57 Kg 1 PAPADOPOULOS PRODROMOS IKAROS CLUB
2 COLOMBO STEFANO BESTFIGHTER
3 GREMI ANTEO STUDIO 71
3 DIMITROPOULOS GIANNIS FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Boys 13-15 Beginers -69 Kg 1 DAVIS BEN ELITE SECURITY
2 SERAFOPOULOS FILIPPOS POINT CLUB
3 MALLIAROPOULOS MARIOS POINT FIGHTING CLUB
3 MPIMPAS GIORGOS FIGHTNESS
Boys 13-15 Beginers +69 Kg 1 ALTSATZIS AGGELOS POINT CLUB
2 TZIMAS KOSTANTIS FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
3 DOULIGERIS PANAGIOTIS ZEN FIGHTERS GLYFADAS
3 CHASAPIS PANAGIOTIS ΚΥΘΗΡΑΪΚΟΣ Α.Σ.
Boys 13-15 Intermedi -47 Kg 1 SMET MICHEL BEVEREN BELGIUM
2 THEOTOKATOS GIANNIS WING CHUN
3 KROSNOV EMIL RADULOV TEAM
3 KANTIOTIS GIANNIS IKAROS CLUB
Boys 13-15 Intermedi -57 Kg 1 KOSTOV ROBURT RADULOV TEAM
2 MASYN JONAS BEVEREN BELGIUM
3 KROSNOV EMIL RADULOV TEAM
3 IZERAI ARIOL IKAROS CLUB
Boys 13-15 Intermedi -69 Kg 1 KATSIPODIS GIANNIS CHOY LEE FUT KUNG FU
2 HASKAS NIKOLAOS FU JOW PAI OROPOS
3 DAVIS BEN ELITE SECURITY
3 LISIKATOS DIMITRIOS STUDIO 71
Boys 13-15 Intermedi +69 Kg 1 MOULA KOSTAS WING CHUN
2 KETSES KIRIAKOS FIGHTING STEPS
3 MOKAKOS GRIGORIS POINT FIGHTING CLUB
3 TZORAS NIKOLAOS FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Boys 13-15 B/B -47 Kg 1 DOYLE CAM BEYNS ELITE SECURITY
2 THEOTOKATOS GIANNIS WING CHUN
3 KALOMIRIS PANAGIOTIS POINT CLUB
3 AMBOLDI GREGORIO KBA A.S.D.
Boys 13-15 B/B -52 Kg 1 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
2 DOYLE CAM BEYNS ELITE SECURITY
3 CHOUTOS THANASIS POINT FIGHTING CLUB
3 GEORGIEV DANIEL IKKEN CLUB
Boys 13-15 B/B -57 Kg 1 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
2 KOSTOV ROBURT RADULOV TEAM
3 ELIJAH EVERILL TOP TEN TEAM
3 DYAKOV DIMITAR IKKEN CLUB
Boys 13-15 B/B -63 Kg 1 ELIJAH EVERILL TOP TEN TEAM
2 STAVROU KOSTAS POINT FIGHTING CLUB
3 GIEKILIS VIKTOR POINT FIGHTING CLUB
3 MPEKOTARE TARMELINO ZEN ERITREAS
Boys 13-15 B/B -69 Kg 1 GUFANTI DAVIDE KBA A.S.D.
2 ANASTASOPOULOS ILIAS MANTELIS TEAM
3 CHRISTOPOULOS GIORGOS POINT FIGHTING CLUB
3 KATSIPODIS GIANNIS CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 13-15 B/B +69 Kg 1 ANASTASOPOULOS ILIAS MANTELIS TEAM
2 MOKAKOS GRIGORIS POINT FIGHTING CLUB
3 MOULA KOSTAS WING CHUN
3 TZIALAS STEFANOS MARATHONAS A.S.
Girls 13-15 Beginers -55 Kg 1 PAPAZOGLOU KATERINA BALOKAS TEAM
2 MICHAI ANNA BALOKAS TEAM
3 LOURANTOU MARIA ΚΥΘΗΡΑΪΚΟΣ Α.Σ.
3 SKOUPA IOANNA IKAROS CLUB
Girls 13-15 Beginers +55 kg 1 TSAKOU MARIA DESPOINA IKAROS CLUB
2 METAXA ROZINA MARIA IKAROS CLUB
3 PAPAZOGLOU KATERINA BALOKAS TEAM
3 MICHAI ANNA BALOKAS TEAM
Girls 13-15 Intermed -55 Kg 1 POPPE JOYCE BEVEREN BELGIUM
2 CHAKAROVA ANNA RADULOV TEAM
3 TAVOULARIDI CHRISTINA VARNAVA A.S.
3 MAGGONA RIA BALOKAS TEAM
Girls 13-15 B/B -50 Kg 1 MOORES ISHANA ELITE SECURITY
2 VAN GYCHT YENTL BEVEREN BELGIUM
3 VISENTIN GAIA BESTFIGHTER
3 CHAKAROVA ANNA RADULOV TEAM
Girls 13-15 B/B -55 Kg 1 HOWIE LAUREN ELITE SECURITY
2 MOORES ISHANA ELITE SECURITY
3 VAN GYCHT YENTL BEVEREN BELGIUM
3 POPPE JOYCE BEVEREN BELGIUM
Girls 13-15 B/B -60 Kg 1 PAVLOPOULOU SOFIA POINT FIGHTING CLUB
2 PATRI KONSTANTINA POINT FIGHTING CLUB
3 HOWIE LAUREN ELITE SECURITY
3 ROLLA VALENTINA FUSION TEAM ITALY
Girls 13-15 B/B +60 Kg 1 VAN DEN BRANDE JOYCE BEVEREN BELGIUM
2 IKONOMOY EVITA ZEN ERITREAS
3 TSAKOU MARIA DESPOINA IKAROS CLUB
3 TSATSOULA CHRISTINA FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Boys 16-18 Beginers -70 Kg 1 MAVROUDAKIS NIKANDROS FIGHTING STEPS
2 GIANNOPOULOS CHRISTOS ZEN FIGHTERS GLYFADAS
Boys 16-18 Intermedi -70 Kg 1 LEBON KYANDRO BEVEREN BELGIUM
2 NIOPAS GIANNIS FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
3 PAPAZOGLOU GIORGOS BALOKAS TEAM
3 KOUNIATALIS GERASIMOS ZEN ERITREAS
Boys 16-18 Intermedi -80 Kg 1 LICCIULLI LUCA KBA A.S.D.
2 PAPAZOGLOU GIORGOS BALOKAS TEAM
3 MANOUSAKAS STELIOS FIGHTNESS
Boys 16-18 B/B -63 Kg 1 COLLA DAVIDE BESTFIGHTER
2 LIRITIS GIANNIS POINT FIGHTING CLUB
3 DYAKOV DIMITAR IKKEN CLUB
3 THEOTOKATOS PANAGIOTIS WING CHUN
Boys 16-18 B/B -69 Kg 1 DEVITA SIMONE KBA A.S.D.
2 GUFANTI DAVIDE KBA A.S.D.
3 HADZHIGENOV BORISLAV IKKEN CLUB
3 ARSOV STEFAN IKKEN CLUB
Boys 16-18 B/B -74 Kg 1 ARSOV STEFAN IKKEN CLUB
2 NOMIKOS NIKOS IKAROS CLUB
3 MANTAS DIMITRIOS MANTAS TEAM
3 HADZHIGENOV BORISLAV IKKEN CLUB
Boys 16-18 B/B -79 Kg 1 ZOTOS STEFANOS POINT FIGHTING CLUB
2 NOMIKOS NIKOS IKAROS CLUB
3 VIDENOV DIMITAR IKKEN CLUB
3 DAVIDSON SCOTT NEMESIS CLUB
Boys 16-18 B/B -84 Kg 1 BRENNAN ROSS IRELAND TEAM
2 NOMIKOS NIKOS IKAROS CLUB
3 VIDENOV DIMITAR IKKEN CLUB
Boys 16-18 B/B +84 Kg 1 BRENNAN ROSS IRELAND TEAM
2 LEPOURIS IOANNIS VARNAVA A.S.
3 EFSTATHIOY STEFANOS TOP TEN THESSALONIKI
Girls 16-18 Intermed +55 Kg 1 HUYGHE ARWHEN BEVEREN BELGIUM
2 METAXA IRINI IKAROS CLUB
3 TSAKOU MARIA DESPOINA IKAROS CLUB
3 ANGOLETTO VERONICA EUROP CENTER ONE
Girls 16-18 B/B -55 Kg 1 ABBATE CARMELA BESTFIGHTER
2 DIMITROVA ALEXANDRA IKKEN CLUB
3 STRATOUDI DANAI IKAROS CLUB
3 MASYN LISE BEVEREN BELGIUM
Girls 16-18 B/B -60 Kg 1 ABBATE CARMELA BESTFIGHTER
2 MILA IRINI FIGHTING STEPS
3 DE CLIPPELEIR KATINKA BEVEREN BELGIUM
3 MASYN LISE BEVEREN BELGIUM
Girls 16-18 B/B -65 Kg 1 VAN DEN BRANDE JOYCE BEVEREN BELGIUM
2 IKONOMOY EVITA ZEN ERITREAS
3 MILA IRINI FIGHTING STEPS
3 TSATSOULA CHRISTINA FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Girls 16-18 B/B +65 Kg 1 ANGOLETTO VERONICA EUROP CENTER ONE
2 TRIANTAFILLOU EMMELIA ZEN ERITREAS
Men  Beginers -70 kg 1 RUZHINOV MITKO IKKEN CLUB
2 SAKKIS KONSTANTINOS FIGHTNESS
3 TISIZOGLOU NIKOS A.S.AMFITHEAS
3 MAVROUDAKIS NIKANDROS FIGHTING STEPS
Men  Beginers -80 kg 1 PATILIS PANAGIOTIS FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 SIAMOS KONSTANTINOS FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 AGGELIDIS DIMITRIOS FIGHTNESS
3 ROUSOUNELOS STRATIS Α.Σ.ΣΥΡΟΥ
Men  Beginers +80 Kg 1 KANTARELIS ATHANASIOS FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 ALIFRAGKIS DIMITRIS Α.Σ.ΣΥΡΟΥ
3 MPENETATOS MARIOS FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 MELIDONIOTIS MANOLIS A.S.PSICHKOY
Men  Intermediate -70 Kg 1 POULAKIS GIANNIS POINT FIGHTING CLUB
2 LAGANAS MANOUSOS A.S.PYRSOS
Men  Intermediate -80 Kg 1 GKIZAS GRIGORIS IKAROS CLUB
2 LICCIULLI LUCA KBA A.S.D.
3 SKOUPAS APOSTOLOS IKAROS CLUB
Men B/B -57 Kg 1 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
2 HURLEY ROB IRELAND TEAM
3 NIKA CHRISTOS IKAROS CLUB
3 KOROVESIS KONSTANTINOS IKAROS CLUB
Men B/B -63 Kg 1 VERES RICHARD KIRALY TEAM
2 COLLA DAVIDE BESTFIGHTER
3 PILLONI MASSIMO FUSION TEAM ITALY
3 THEOTOKATOS PANAGIOTIS WING CHUN
Men B/B -69 Kg 1 VERES RICHARD KIRALY TEAM
2 DE BACKER WOUT BEVEREN BELGIUM
3 TAMOURANTZIS NIKOLAOS BALOKAS TEAM
3 OLIVA SIMONE CREW FIGHTERS
Men B/B -74 Kg 1 TILEN ZAJC PDK IZLAKE
2 GOMBOS LASZLO KIRALY TEAM
3 KONSTANTINOU LAZAROS IKAROS CLUB
3 DAMIAS KOSTAS POINT FIGHTING CLUB
Men B/B -79 Kg 1 IMRE TAMAS KIRALY TEAM
2 NORDIO MARCO BESTFIGHTER
3 KONSTANTINOU LAZAROS IKAROS CLUB
3 TILEN ZAJC PDK IZLAKE
Men B/B -84 Kg 1 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
2 BRENNAN ROSS IRELAND TEAM
3 PEDRESCHI ALEX IRELAND TEAM
3 SMITH PHILIP IRELAND TEAM
Men B/B -89 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
2 COMETTI PIETRO KBA A.S.D.
3 PEDRESCHI ALEX IRELAND TEAM
3 BRENNAN ROSS IRELAND TEAM
Men B/B -94 Kg 1 IMRE TAMAS KIRALY TEAM
2 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
3 ONGARO ANDREA KBA A.S.D.
3 CHIAPARINI ANDREA KBA A.S.D.
Men B/B +94 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
2 ONGARO ANDREA KBA A.S.D.
3 GEORGAKOPOULOS DIMITRIS PATRAIKO GIMNASTIRIO
3 CHIAPARINI ANDREA KBA A.S.D.
Women Beginers -55 Kg 1 BATTILANA NOEMI KBA A.S.D.
2 PSARI ELENI IKAROS CLUB
3 VLAHOPOULOU GEORGIA PATRAIKO GIMNASTIRIO
Women Beginers +55 Kg 1 MPOUNTOURI RENA IAPETOS
2 TOUMPA ARGYRO PATRAIKO GIMNASTIRIO
3 PSARI ELENI IKAROS CLUB
3 PSARRA VASILIKI PATRAIKO GIMNASTIRIO
Women Intermedia -55 Kg 1 BATTILANA NOEMI KBA A.S.D.
2 PSARI ELENI IKAROS CLUB
Women Intermedia +55 Kg 1 GALANOPOULOU DIONISIA IKAROS CLUB
2 ASIMAKOY ARETI POINT FIGHTING CLUB
3 ARMENAKI ANASTASIA IAPETOS
3 MPOUNTOURI RENA IAPETOS
Women  B/B -50 Kg 1 BARBIERI VALENTINA BESTFIGHTER
2 GILL SARON ELITE SECURITY
Women  B/B -55 Kg 1 STEPANOFF NICOLE FUSION TEAM ITALY
2 BARBIERI VALENTINA BESTFIGHTER
3 STRATOUDI DANAI IKAROS CLUB
3 NEYENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
Women  B/B -60 Kg 1 NEYENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
2 STEPANOFF NICOLE FUSION TEAM ITALY
3 KATSIANOU KETI ZEN ERITREAS
3 GALANOPOULOU DIONISIA IKAROS CLUB
Women  B/B -65 Kg 1 EVELYN NEVUS C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
2 STEPANOFF NICOLE FUSION TEAM ITALY
3 GALANOPOULOU DIONISIA IKAROS CLUB
3 DEVITA DEBORAH KBA A.S.D.
Women  B/B +65 Kg 1 NAGY HENRIETTA KIRALY TEAM
2 DEVITA DEBORAH KBA A.S.D.
Μen +35 VETERANS 1 LASSE ERIKSEN AARNES DRAMMEN NORWAY
2 CHARALAMPOPOULOS ILIAS A.S.PSICHKOY
3 ROLLA MATEO KBA A.S.D.
3 RUZHINOV MITKO IKKEN CLUB

 

10-12 Open 1 NIKOLOUZOU NIKOLETA POINT FIGHTING CLUB
2 STAVROPOULOS PANAGIOTIS FIGHTNESS
3 CHAKAROVA ANNA RADULOV TEAM
3 ANASTASOPOULOS AGGELOS PATRAIKO GIMNASTIRIO
13-15 Open 1 ELIJAH EVERILL TOP TEN TEAM
2 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
3 GUFANTI DAVIDE KBA A.S.D.
3 GEORGIEV DANIEL IKKEN CLUB
16-18 Open 1 DEVITA SIMONE KBA A.S.D.
2 BRENNAN ROSS IRELAND TEAM
3 STEFAN ARSO BEVEREN BELGIUM
3 VIDENOV DIMITAR IKKEN CLUB
Colour Belt Women Open 1 GALANOPOULOU DIONISIA IKAROS CLUB
2 ASIMAKOY ARETI POINT FIGHTING CLUB
3 BATTILANA NOEMI KBA A.S.D.
3 MPOUNTOURI RENA IAPETOS
Colour Belt  Men Open 1 COMETTI PIETRO KBA A.S.D.
2 LICCIULLI LUCA KBA A.S.D.
3 KANTARELIS ATHANASIOS FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 GKIZAS GRIGORIS IKAROS CLUB
Men B/B Open 1 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
2 GOMBOS LASZLO KIRALY TEAM
3 IMRE TAMAS KIRALY TEAM
3 VERES RICHARD KIRALY TEAM
Women B/B Open 1 NEYENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
2 NAGY HENRIETTA KIRALY TEAM
3 BARBIERI VALENTINA BESTFIGHTER
3 STEPANOFF NICOLE FUSION TEAM ITALY
ΤΕΑΜ 10-12 1 IKAROS TEAM IKAROS CLUB
2 IKKEN TEAM IKKEN CLUB
3 TIGER CLUB IKAROS CLUB
3 RADULOV TEAM RADULOV TEAM
ΤΕΑΜ 13 -15 1 RADULOV TEAM RADULOV TEAM
2 IKKEN TEAM IKKEN CLUB
3 ELITE SECURITY TEAM ELITE SECURITY
3 TIGER CLUB IKAROS CLUB
TEAM 16-18 1 IRELAND TEAM IRELAND TEAM
2 IKKEN TEAM IKKEN CLUB
3 POINT FIGHTING TEAM POINT FIGHTING CLUB
3 FIGHTING STEPS FIGHTING STEPS
ΤΕΑΜ  ΜΕΝ 1 BESTFIGHTER TEAM BESTFIGHTER
2 KIRALY TEAM KIRALY TEAM
3 IKAROS TEAM IKAROS CLUB
3 KBA TEAM KBA A.S.D.

Light Contact

Boys 10-12
- 37 Kg
1 VASILEIOU PETROS KERATSINIOU A.G.S.
2 XAGORARIS AGGELOS KERATSINIOU A.G.S.
3 TZELEPIS GEORGIOS A.G.S N.FILADELFIAS
3 KALOGRIDIS PANAGIOTIS KERATSINIOU A.G.S.
Boys 10-12
-47 Kg
1 NIKAS ALEKSIOS AMILLA A.G.S.
2 REMOUNTAKIS EFRAIM AMILLA A.G.S.
3 ZACHOS ILIAS AMILLA A.G.S.
3 KOSTOPOULOS PANAGIOTIS AMILLA A.G.S.
Boys 10-12
+ 47Kg
1 EKSOMERITIS GIORGOS KERATSINIOU A.G.S.
2 PAPADIMITRIOU VAGGELIS KERATSINIOU A.G.S.
3 KRITSIDIMAS CHRISTOS CHOY LEE FUT
3 CHRISTODOULAKIS SAVVAS A.S.ELEFSINAS
Girls 10-12
-42 Kg
1 GOLDER AMY NEMESIS KICKBOXING ACADEMY
2 STASINOPOULOU ALEKSANDRA KERATSINIOU A.G.S.
3 PAPASTATHOPOULOU ILIANA CHOY LEE FUT
3 PAPAGEORGIOU ANTRIANNA A.G.S N.FILADELFIAS
Girls 10-12
+ 42 kg
1 GAIA VISENTIN BEST FIGHTERS
2 ARMAKOLA ASPASIA AMILLA A.G.S.
3 MELACHRINIDI ANASTASIA AMILLA A.G.S.
3 PAPADOPOULOU DESPOINA KERATSINIOU A.G.S.
Boys 13-15
- 52 Kg
1 DYAKOV DIMITAR IKKEN CLUB
2 GEORGIEV DANIEL IKKEN CLUB
3 PISSARIS MANOLIS A.S.KOS
3 VRETTIS STERGIOS A.S.KOS
Boys 13-15
- 63 kg
1 EVERILL ELIJAH TOP TEN
2 GOURNAKIS GIORGOS AMILLA A.G.S.
3 SAKKOULIS GIORGOS IONES
3 THEOCHAROPOULOS NIKOS A.G.S. KASTELLAS
Boys 13-15
+ 63 Kg
1 ANASTASOPOULOS ILIAS PATRAIKO GIMANSTIRIO
2 TSIGKAS THEODOSIS CHOY LEE FUT
3 KOYMPIS NIKOS KERATSINIOU A.G.S.
3 LOURDIS STAVROS A.S.ELEFSINAS
Girls 13-15
- 55 Kg
1 SIFORAKOU KATERINA KERATSINIOU A.G.S.
2 TSINTZILIDA IOANNA A.G.S. KASTELLAS
3 LIAROMATI ANNA-MARIA A.S .AKROPOLI
3 KORONEOU IRINI KERATSINIOU A.G.S.
Girls 13-15
+ 55 Kg
1 LEOTSAKOU THEODORA KERATSINIOU A.G.S.
2 POULAKI CHRISTINA A.S.ELEFSINAS
3 STRIGKA VASILIKI KERATSINIOU A.G.S.
3 KATSOULI KATERINA ZEN FIGHTERS
Boys 16-18
- 63 Kg
1 MICHELOGKONAS KONSTANTINOS KERATSINIOU A.G.S.
2 FOTINATOS FOTIS KERATSINIOU A.G.S.
3 SANO IGLI A.S.ELEFSINAS
3 MATSOUKAS GIANNIS KERATSINIOU A.G.S.
Boys 16-18
- 69 Kg
1 HADZHIGENOV BORISLAV IKKEN CLUB
2 CHARAPAS GIANNIS A.S.KOS
3 KOSTOUROS CHRISTOS A.G.S. KASTELLAS
Boys 16-18
-79 kg
1 VIDENOV DIMITAR IKKEN CLUB
2 DAVIDSON SCOTT NEMESIS KICKBOXING ACADEMY
3 ILTSEF GIANSO STAMOULIS TEAM
Girls 16-18
- 55 Kg
1 DIMITROVA ALEXANDRA IKKEN CLUB
2 IVCHEVA MARTINA IKKEN CLUB
3 ASPIOTI EYAGGELIA IONES
3 KASTI KALLIOPI A.G.S. KASTELLAS
Girls 16-18
+ 65 kg
1 LEOTSAKOU LABRINI KERATSINIOU A.G.S.
2 SAAPOGLOU ZAFIRIA ZEN FIGHTERS
3 GKOLEMI THEODORA A.G.S. KASTELLAS
3 ANGOLETTO VERONICA EUROPE CENTER ONE
Men
-69 Kg
1 SIMONE OLIVA CREW FIGHTERS
2 MARKOKONSTANTINOS ANDREAS KERATSINIOU A.G.S.
3 ZAGILAS PANAGIOTIS A.G.S N.FILADELFIAS
3 MIRGILIS PAVLOS KERATSINIOU A.G.S.
Men
-74 Kg
1 NEOCHORITIS CHRISTOS A.S.KOS
2 AGGELAKIS MARKOS KERATSINIOU A.G.S.
Men
- 79 Kg
1 DAVIDSON SCOTT NEMESIS KICKBOXING ACADEMY
2 SIGALAS MATHAIOS STAMOULIS TEAM
3 MAGKOS MICHALIS A.S.KOS
3 VENTURI MARIO ASD KICKBOXING CHIERI
Men
- 89 Kg
1 GLADWIN ROSS EMULOUS TEAM
2 PAPADIMITRIOU PANAGIOTIS KERATSINIOU A.G.S.
Men
+89 Kg
1 NOTEMAN SHAUN NCMA
2 EFTHIMATOS ANASTASIOS KERATSINIOU A.G.S.
Women
-55 Kg
1 SEREMETI ALEXANDRA AMILLA A.G.S.
2 KARPATHIOTAKI CHAROULA KERATSINIOU A.G.S.
3 POYRNARA PARASKEVI A.S .AKROPOLI
Women
+ 65 kg
1 PILIOURA EIRINI AMILLA A.G.S.
2 MARKOPOULOU KALLIOPPI KERATSINIOU A.G.S.
TEAM EVENT
1 AMILLA ILIOU AMILLA A.G.S.
2 KICKERS TEAM KICKERS TEAM
3 AMILLA PETROUPOLEOS AMILLA A.G.S.
3 KOS A.S.TEAM A.S.KOS
3 KOS A.S.TEAM A.S.KOS

Kick Light

Boys 16-18
- 63 Kg
1 PISSARIS MANOLIS A.S.KOS
2 ROUSSIS CHRISTOS P-N A.S.TEAM
3 CHRISTODOULOU THEODOROS ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 MALKA NIKOLAOS PROTECT HELLAS
Boys 16-18
- 69 Kg
1 CERRATO MICHELE EUROPE CENTER ONE
2 G-LIKOKAS KONSTANTINOS P-N A.S.TEAM
3 B-PAPADEROS PAVLOS EYZONOI MELISSION
3 CHARAPAS GIANNIS A.S.KOS
Boys 16-18
- 74 Kg
1 A-KORONIDIS ILIAS FU JOW PAI ASPROPIRGOU
2 A- VOURKOS PANAGIOTIS FU JOW PAI ASPROPIRGOU
3 B-KIRIAZOS PETROS EYZONOI MELISSION
3 B-NIKOLAIDIS ANASTASIOS EYZONOI MELISSION
Boys 16-18
-79 Kg
1 NTAVANELOS NIKOLAOS A.S.OROPOU
2 ZHAILAUBAYEV NURBOLAT KAZAH
3 MAKRIGIANNIS NIKOLAOS POINT CLUB
Girls 16-18
- 65 Kg
1 G-STAVROU NIKI P-N A.S.TEAM
2 ANARGIROY EFSTRATIA PALAISTRA
Girls 16-18
+65 Kg
1 ASIMOMITI MARIA MYKONOS KICK BOXING
2 MPATSOULI MARIA PALAISTRA
3 PAPAPANOU ANTIGONI NCMA
Men
- 63 Kg
1 G-PLEVRIAS STATHIS P-N A.S.TEAM
2 GALANOS MANOLIS WING CHUN
3 KHAMITOV TANGATAR KAZAH
3 TURDYBEKOV NURTAZA KAZAH
Men
- 69 Kg
1 B-NIKOLAOU STAVROS P-N A.S.TEAM
2 NOYMANI GIANNIS WING CHUN
3 SAKKIS KONSTANTINOS FIGHTNESS CLUB
Men
-74 Kg
1 NEOCHORITIS CHRISTOS A.S.KOS
2 KRITIKOS DIMITRIS A.S.KOS
3 B-PAPAIOANNOU PANAGIOTIS ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
3 B-MPINIKOS ISIDOROS P-N A.S.TEAM
Men
- 79 Kg
1 SOULIS FILIPPOS IKAROS POLIDROSOY A.S.
2 STYLIARAS NIKOLAOS MANTAS TEAM
3 NISTAZOS MICHALIS A.S.KOS
3 MAGGOS MICHALIS A.S.KOS
Men
-84 Kg
1 XOULIS NIKOS BG KICK BOXING ACADEMY
2 BASHALIU FLORIAN MYKONOS KICK BOXING
3 B-KANAKIS AGGELOS EYZONOI MELISSION
3 POLICHRONIS NIKOLAOS POINT CLUB
Men
+84 Kg
1 LAMPROU IASONAS WING CHUN
2 PAPPAS FILIPPOS PALAISTRA
3 KATSIKAS NIKOS WING CHUN
3 G-KOTOULAS TASOS P-N A.S.TEAM
Women
+65 Kg
1 BERTOLLO MARIA-ELENA EUROPE CENTER ONE
2 PAPAPANOU ANTIGONI NCMA
3 FOTIADOU SOFIA ELEFSINA TAE KWON DO
TEAM
+74 Kg
1 ASPROPIRGOS FU JOW PAI ASPROPIRGOU
2 POINT CLUB POINT CLUB
3 KOS TEAM A.S.KOS
3 KOS TEAM A.S.KOS

Low Kick

Welter – 67 Kg
1 TSIALTAS ARIS A.LIOSIA
2 PAGKOZIDIS IOANNIS B.G. KICK BOXING ACADEMY
3 LIKAS STAVROS OLYMPIOS SALAMINAS
3 RIGOUTSOS APOSTOLIS OLYMPIOS SALAMINAS
Light Middle -71 Kg
1 DASNOR KOLOSAE FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
2 ZOGLIS ALEXANDROS ZEN FIGHTERS
3 GAVALAS ANTONIS ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3 KRITIKOS DIMITRIOS ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Middle – 75 Kg
1 BAKO JETMIR B.G. KICK BOXING ACADEMY
2 DRIKAKIS IOANNIS ATLAS LEFKADAS A.O.
3 PACHNIS KONSTANTINOS ΕΡΜΗΣ Α.Σ.
3 STOROZENKA ANDREAS OLYMPIOS SALAMINAS
Light Heavy- 81 Kg
1 VRAKATSELIS DIMITRIOS ATLAS LEFKADAS A.O.
2 TSAVIS SAKIR AKADEMIK MARTIAL ARTS SPORTS CLUB
3 PAPANIKOLAOU NIKOS ASKLIPIOS
3 PORIKIS SPIROS FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Cruiser – 86 Kg
1 SPANOS GIORGOS ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2 KARRAS GIANNIS ASKLIPIOS
3 CHOULIS NIKOS Α.Σ ΣΥΡΟΥ
3 KOSTIS VASILIS ASKLIPIOS
Super heavy +91 Kg
1 PAPADOPOULOS KOSTAS FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
2 PAPAZOGLOU ALEKOS FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
3 MGEBRISHVILI NONTAS A.S. AIGAIAS PAROY
3 NOTEMAN SHAUN NCMA