EN

Αποτελεσματα ACT 2012

Semi Contact

Category Position Athlete Club
 Boys 10-12 yrs (1999-2001) Beginner
-37 Kg 1. ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ BUDO CENTER
2. ΦΩΤΗΣ ΒΕΝΟΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ
3. ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΖΑΡΑΚΟΣ FU JOW PAI ΩΡΟΠΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ ΚΡΙΟΝΕΡΙΟΥ
-47 Kg 1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ
2. ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΤΟΓΙΑΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ κ ΓΥΜΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
3. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ κ ΓΥΜΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
 +47 Kg 1. ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΡΙΟΝΕΡΙΟΥ
3. ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΚΡΗΣ KEMPO TEAM
3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ κ ΓΥΜΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
 Boys 10-12 yrs (1999-2001) Intermediate
 -37 Kg 1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
2. ALEKSANDER MASELJ PON DO KWAN IZLAKE
3. KAM BAINS-DOYLE TEAM BRISTOL
3. ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ CHOY LEE FUT
-47 Kg 1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΤΗΡΑΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
+47 Kg 1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΛΑ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
2. PAVEL SEDEVCHEV IKKEN TEAM BULGARIA
3. ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΡΙΟΝΕΡΙΟΥ
3. ΤΑΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ CHOY LEE FUT
 Boys 10-12 yrs (1999-2001) Brown/Black
-32 Kg 1. ANGEL KODJAIVANOV IKKEN TEAM BULGARIA
2. LACHEZAR HADJIGENOV IKKEN TEAM BULGARIA
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 -37 Kg 1. DANIEL GEORGIEV IKKEN TEAM BULGARIA
2. IAN DE KINDER Contact Karate Beveren
3. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3. KAM BAINS-DOYLE TEAM BRISTOL
-42 Kg 1. DANIEL GEORGIEV IKKEN TEAM BULGARIA
2. DIMITAR VASILEV IKKEN TEAM BULGARIA
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΙΑΣΤΑΣΗΣ FU JOW PAI ΩΡΟΠΟΥ
3. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
 -47 Kg 1. MIHAIL ERNANDES IKKEN TEAM BULGARIA
2. DIMITAR VASILEV IKKEN TEAM BULGARIA
3. FRANCESCO ZARRILLO GOSHIN RYU ITALIA
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ POINT CLUB
 +47 Kg 1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΠΟΔΗΣ CHOY LEE FUT
2. ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΓΚΛΑΣ KEMPO TEAM
3. PAVEL SEDEVCHEV IKKEN TEAM BULGARIA
3. ΤΑΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ CHOY LEE FUT
 Boys 13-15 yrs (1996-1998)  Begginer
-47 kg 1. ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΓΚΟΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΙΣΣΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΚΡΙΟΝΕΡΙΟΥ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΝΤΑΚΟΛΙΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ κ ΓΥΜΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
-57 kg 1. ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΡΑΙΤΗΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ
2. ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΛΛΗΣ SCHOOL OF EVOLUTION TIGER
3. BORIS DIMITROV IKKEN TEAM BULGARIA
-69 kg 1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ SCHOOL OF EVOLUTION TIGER
2. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΚΟΥΠΑΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΛΛΗΣ SCHOOL OF EVOLUTION TIGER
3. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ TAE KWON DO ΣΠΑΡΤΗΣ
+69 kg 1. DIMITAR ILKOV IKKEN TEAM BULGARIA
2. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΚΡΙΟΝΕΡΙΟΥ
3. ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΟΚΑΚΟΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΡΕΙ ΤΣΟΤΑ KEMPO TEAM
 Boys 13-15 yrs (1996-1998) Intermediate
-47 kg 1. DIMITAR DYAKOV IKKEN TEAM BULGARIA
2. KYANDRO LEBON Contact Karate Beveren
3. DANTE DE MAEYER Contact Karate Beveren
3. ROBART KOSTOV TEAM RADULOV
-57 kg 1. SIMONE CARRARA C.S.K.B TRESCORE BALNEARIO
2. BORIS DIMITROV IKKEN TEAM BULGARIA
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
 -69 kg 1. ROSS BRENNAN TEAM IRELAND
2. ROBIN ENGELS Contact Karate Beveren
3. ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΗΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΟΥΝΗΣ TAE KWON DO ΣΠΑΡΤΗΣ
+69 kg 1. STEFF LEYES Contact Karate Beveren
2. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΩΤΟΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΟΚΑΚΟΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΦΙΛΗΜΩΝΑΣ ΣΥΛΛΑΙΟΣ BUDO CENTER
 Boys 13-15 yrs (1996-1998) -47 kg Brown/Black
-47 kg 1. ELIJAH EVERILL Lee Matthews Black Belt Academy
2. DIMITAR DYAKOV IKKEN TEAM BULGARIA
3. DANTE DE MAEYER Contact Karate Beveren
3. ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ FU JOW PAI ΩΡΟΠΟΥ
-52 kg 1. DE-REECE WILLIAMS Maddogs Martial Arts
2. ELIJAH EVERILL Lee Matthews Black Belt Academy
3. DEVID PINTORE APD YAMA ARASHI
3. DAN BEESTON Maddogs Martial Arts
-57 kg 1. DEVID PINTORE APD YAMA ARASHI
2. BRANDO CURTARELLI APD YAMA ARASHI
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. SIMONE CARRARA C.S.K.B TRESCORE BALNEARIO
-63 kg 1. BRANDO CURTARELLI APD YAMA ARASHI
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΓΑΚΗΣ TAE KWON DO ΣΠΑΡΤΗΣ
3. ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ICAROS TEAM
-69 kg 1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ SCHOOL OF EVOLUTION TIGER
2. ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ICAROS TEAM
3. MARTIN ELLMERER BUDOLAND CLUB
3. ΚΟΥΛΗΣ ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
+69 kg 1. RYAN MARLOW SONIA MARLOW
2. ΝΙΚΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΩΤΟΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. CRAIG WHELAN MORISSONS
 Boys 16-18 yrs (1993-1995) Begginer 1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 -70 kg 2. MANUEL DI CARLO APD YAMA ARASHI
3. ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΧΑ KEMPO TEAM
3. GEORGI BLAGOEV IKKEN TEAM BULGARIA
-80 kg 1. ANDREA FERRARI ASD FLYER
2. ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ TAE KWON DO ΣΠΑΡΤΗΣ
+80 kg 1. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ POINT CLUB
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΦΛΙΖΙΔΗΣ ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ TAE KWON DO ΣΠΑΡΤΗΣ
3. ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥΛΑΚΟΣ TAE KWON DO ΣΠΑΡΤΗΣ
 Boys 16-18 yrs (1993-1995) Intermediate
-70 kg 1. ROBI VEBER PON DO KWAN IZLAKE
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3. ALEKS CHAUSEN IKKEN TEAM BULGARIA
3. GIORGIO LARI AIKYA TEAM
-80 kg 1. ΠΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
2. ΠΡΕΣΛΑΒ ΠΕΤΚΟΒ SCHOOL OF EVOLUTION TIGER
3. DIMITAR ILKOV IKKEN TEAM BULGARIA
+80 kg 1. ΠΡΕΣΛΑΒ ΠΕΤΚΟΒ SCHOOL OF EVOLUTION TIGER
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΦΛΙΖΙΔΗΣ ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
3. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ POINT CLUB
 Boys 16-18 yrs (1993-1995) Brown/Black
-63 kg 1. LIAM KELLY TEAM IRELAND
2. ΝΙΚΟΣ ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ TIGER CLUB ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΩΠΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ “FU JOW PAI”"
3. ALEKS CHAUSEN IKKEN TEAM BULGARIA
-69 kg 1. JAKA HUDALES KIT IZOLA
2. ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΙΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ICAROS TEAM
3. STEFAN ARSOV IKKEN TEAM BULGARIA
3. ΝΙΚΟΣ ΔΑΤΣΩΛΗΣ ICAROS TEAM
-74 kg 1. ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΙΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ICAROS TEAM
2. RYAN MARLOW SONIA MARLOW
3. EDOARDO GIORDANO AIKYA TEAM
3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
-79 kg 1. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
2. ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΖΕΝ ΠΕΥΚΗΣ
3. ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΙΟΑΚΙΜ
3. ROBERTO GUIDUCCI AIKYA TEAM
+84 kg 1. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΚΑΣ ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
2. BENEDIKT SEISL BUDOLAND CLUB
3. MATTEO MILANI BEST FIGHTER
3. FABIO GAZZOLA APD YAMA ARASHI

Kick Light

Category
position
Athlete
Club
Boys 16-18 yrs (1993-1995)
-69 kg 1. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ
2. ΠΕΤΡΟΣ ΦΟΥΝΤΩΤΟΣ Α.Σ. ΑΡΜΟΝΙΑ ΔΑΦΝΗΣ
3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΗΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
+79 kg 1. ΝΙΚΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΥΡΟΣ
2. ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΦΕΑΣ Α.Σ. ΚΒ ΙΚΑΡΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
Kick Light Girls 16-18 yrs (1993-1995)
+65 kg 1. YOLINA NOLASCO C.S.K.B TRESCORE BALNEARIO
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΠΑΛΑ KEMPO TEAM
3. ΝΙΚΟΛ ΒΙΓΚΛΑ KEMPO TEAM
Kick Light Men
-74 kg 1. ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΝΙΔΗΣ ΣΥΡΟΣ
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΥΡΟΣ
3. ΡΙΧΑΡΔΟΣ ΟΥΑΝΙΟΥ Α.Σ. ΑΡΜΟΝΙΑ ΔΑΦΝΗΣ
-79 kg 1. ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥΛΗ Α.Σ. ΚΒ ΙΚΑΡΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
2. ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΥΡΟΣ
3. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΟΥΛΗ Α.Σ. ΚΒ ΙΚΑΡΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
3. ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΝΤΕΚΑΣ Α.Σ. ΑΡΜΟΝΙΑ ΔΑΦΝΗΣ
-84 kg 1. ΝΙΚΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΣΥΡΟΣ
2. ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΥΡΟΣ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ Α.Σ. ΑΡΜΟΝΙΑ ΔΑΦΝΗΣ
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΣ ΖΕΝ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
+84 kg 1. ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΥΡΟΣ
2. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ TIGER CLUB ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑΡΜΟΝΙΑ ΔΑΦΝΗΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΤΖΙΒΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ