EN

Αποτελεσματα ACT 2011

 Semi Contact

Boys 10-12 Beginers + 47 Kg 3 ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Φ.Σ. Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
Boys 10-12 Beginers + 47 Kg 1 IVANOV IVAN RADULOV TEAM
Boys 10-12 Beginers + 47 Kg 2 ΜΟΥΛΑ ΚΩΣΤΑΣ WING CHUN
Boys 10-12 Beginers + 47 Kg 3 ΜΑΡΚΟ ΑΛΕΞΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Girls 10-12 Interme +40 Kg 3 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ TIGER CLUB Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Girls 10-12 Beginers +40 Kg 3 ΚΑΠΝΙΣΗ ΗΡΑ TIGER CLUB Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Girls 10-12 Beginers +40 Kg 3 ΣΑΛΙΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Girls 10-12 Beginers +40 Kg 2 ΔΡΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Girls 10-12 Interme +40 Kg 1 VAN DEN BRANDE JOYCE BEVEREN BELGIUM
Girls 10-12 Interme +40 Kg 3 ΤΑΒΟΥΛΑΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 10-12 Interme +40 Kg 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΥ ΝΙΚΗ TIGER CLUB
Girls  10-12 Κ/Μ +40 Kg 3 CHEN AMANDA USA ALL STAR
Girls  10-12 Κ/Μ +40 Kg 2 VAN DEN BRANDE JOYCE BEVEREN BELGIUM
Girls  10-12 Κ/Μ +40 Kg 3 ILIEVA IVANA IKKEN CLUB
Girls  10-12 Κ/Μ +40 Kg 1 ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
Girls 10-12 Beginers +40 Kg 1 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ BALOKAS TEAM
Boys 10-12 Κ/Μ +47 Kg 2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Boys 10-12 Intermed +47 Kg 1 IVANOV SIDER IKKEN CLUB
Boys 10-12 Κ/Μ +47 Kg 1 IVANOV SIDER IKKEN CLUB
Boys 10-12 Intermed +47 Kg 3 ΚΑΤΣΙΠΟΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 10-12 Intermed +47 Kg 2 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΧΑΡΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 10-12 Intermed +47 Kg 3 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 10-12 Κ/Μ +47 Kg 3 ΚΑΤΣΙΠΟΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 10-12 Κ/Μ +47 Kg 5 ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Women Intermedia +55 Kg 3 KOCH CORA-DIANE DACASCOS
Women Beginers +55 Kg 3 ΜΑΧΑΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Women Beginers +55 Kg 2 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Women Beginers +55 Kg 1 FERRARI MARILENA YAMA ARASHI
Women Intermedia +55 Kg 1 AIELLI MICHELA AUDAX TURMA
Women Intermedia +55 Kg 2 FERRARI MARILENA YAMA ARASHI
Girls 16-18 Intermed +55 Kg 1 KADAS ADRIENN KIRALY TEAM
Women Intermedia +55 Kg 3 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ TIGER CLUB
Girls 16-18 Intermed +55 Kg 3 ΣΚΑΘΑΡΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΡΑΧΕΙΩΝ
Girls 16-18 Intermed +55 Kg 3 BRAAK CHRISTINE DACASCOS
Girls 16-18 Beginers +55 Kg 1 ΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Girls 16-18 Intermed +55 Kg 2 PLUGAREV JULIA DACASCOS
Girls 16-18 Beginers +55 Kg 3 ΜΑΝΘΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Girls 16-18 Beginers +55 Kg 2 ΛΕΙΒΑΔΑ ΧΑΡΑ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Girls 16-18 Beginers +55 Kg 3 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ TIGER CLUB
Women Beginers +55 Kg 3 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ TIGER CLUB
Girls 13-15 Κ/Μ +60 Kg 1 ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
Girls 13-15 Κ/Μ +60 Kg 2 ΚΩΤΣΑΛΑ ΚΑΛΥΨΩ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Girls 13-15 Beginers +60 kg 1 ΣΑΓΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΛΗΤΗΣ ΓΚΥΖΗ
Girls 13-15 Beginers +60 kg 2 ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Women  Κ/Μ +65 Kg 3 AIELLI MICHELA AUDAX TURMA
Women  Κ/Μ +65 Kg 2 GRINDHEIM INA NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Women  Κ/Μ +65 Kg 3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ TIGER CLUB
Women  Κ/Μ +65 Kg 1 KONDAR ANNA KIRALY TEAM
Boys 13-15 Κ/Μ +69 Kg 3 ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 13-15 Κ/Μ +69 Kg 1 MARLOW RYAN MARLOW TEAM
Boys 13-15 Κ/Μ +69 Kg 3 ΚΙΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Boys 13-15 Κ/Μ +69 Kg 2 ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TIGER CLUB
Boys 13-15 Beginers +69 Kg 1 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ WING CHUN
Boys 13-15 Beginers +69 Kg 3 ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FU JOW PAI ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Boys 13-15 Beginers +69 Kg 3 ΔΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 13-15 Beginers +69 Kg 2 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΡΤΗΣ TIGER CLUB Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Boys 13-15 Intermedi +69 Kg 2 ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Boys 13-15 Intermedi +69 Kg 3 ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FU JOW PAI ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Boys 13-15 Intermedi +69 Kg 1 ΔΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FU JOW PAI ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Boys 13-15 Intermedi +69 Kg 3 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ CROUCHING TIGER
Μen +35 +75 Kg 1 GRIBL ZVONKO ALL STAR EUROPE
Μen +35 +75 Kg 3 SCHLAKAT MATHIAS DACASCOS
Μen +35 +75 Kg 3 PORATH MICHAEL DACASCOS
Μen +35 +75 Kg 2 SMITH PAUL BMAA
Men  Beginers +80 Kg 1 KOSTER JULIAN DACASCOS
Men  Beginers +80 Kg 2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men  Beginers +80 Kg 3 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Men  Beginers +80 Kg 3 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ WING CHUN
Men  Intermediate +80Kg 3 ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men  Intermediate +80Kg 2 SCHUDER UWE DACASCOS
Men  Intermediate +80Kg 1 VAGVOLGYI PETER KIRALY TEAM
Men  Intermediate +80Kg 3 GRIEGER NILS DACASCOS
Men Κ/Μ +89 Kg 2 GEOGHEGAN DARRAGH BUSHIDO MARTIAL ARTS
Men Κ/Μ +89 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men Κ/Μ +89 Kg 3 VAGVOLGYI PETER KIRALY TEAM
Men Κ/Μ +89 Kg 3 THACKRAH LEE SAP UK
Boys 10-12 Κ/Μ -32 Kg 1 GEORGIEV DANIEL IKKEN CLUB
Boys 10-12 Κ/Μ -32 Kg 3 HARRIS GEORGE SAP UK
Boys 10-12 Κ/Μ -32 Kg 2 DE KINDER IAN BEVEREN BELGIUM
Boys 10-12 Κ/Μ -32 Kg 3 BORUCKI VICTOR DACASCOS
Boys 10-12 Intermed -37 Kg 1 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
Boys 10-12 Intermed -37 Kg 3 ΜΟΥΣΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ TIGER CLUB
Boys 10-12 Intermed -37 Kg 2 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ WING CHUN
Boys 10-12 Beginers -37 Kg 1 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ WING CHUN
Boys 10-12 Intermed -37 Kg 3 SMET MICHEL BEVEREN BELGIUM
Boys 10-12 Beginers -37 Kg 3 ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 10-12 Beginers -37 Kg 2 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 10-12 Beginers -37 Kg 3 ΒΕΝΕΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α.Φ.Σ. Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
Boys 10-12 Κ/Μ -37 Kg 3 KERKENHOFF LUCA STERGI TEAM
Boys 10-12 Κ/Μ -37 Kg 1 DYAKOV DIMITAR IKKEN CLUB
Boys 10-12 Κ/Μ -37 Kg 2 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
Boys 10-12 Κ/Μ -37 Kg 3 GEORGIEV DANIEL IKKEN CLUB
Girls 10-12 Beginers -40 Kg 1 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΝΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 10-12 Interme -40 Kg 3 ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Girls 10-12 Interme -40 Kg 1 POPPE JOYCE BEVEREN BELGIUM
Girls 10-12 Interme -40 Kg 3 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΝΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 10-12 Interme -40 Kg 2 ΑΡΚΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ ΞΑΝΘΑΚΗΣ
Girls  10-12 Κ/Μ -40 Kg 2 ΣΑΡΑΝΤΗ ΤΖΙΝΑ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Girls 10-12 Beginers -40 Kg 2 ΤΣΟΥΚΛΕΙΔΗ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ FU JOW PAI ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Girls  10-12 Κ/Μ -40 Kg 1 POPPE JOYCE BEVEREN BELGIUM
Girls  10-12 Κ/Μ -40 Kg 3 ΚΩΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΘΛΗΤΗΣ ΓΚΥΖΗ
Girls 10-12 Beginers -40 Kg 3 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ BALOKAS TEAM
Boys 10-12 Κ/Μ -42 Kg 3 VASILEV DIMITAR IKKEN CLUB
Boys 10-12 Κ/Μ -42 Kg 2 DYAKOV DIMITAR IKKEN CLUB
Boys 10-12 Κ/Μ -42 Kg 1 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
Boys 10-12 Κ/Μ -42 Kg 3 KOSTOV ROBURT RADULOV TEAM
Girls 13-15 Κ/Μ -46 Kg 2 DE CLIPPELEIR KATINKA BEVEREN BELGIUM
Girls 13-15 Κ/Μ -46 Kg 1 PENEVA VERONIKA IKKEN CLUB
Girls 13-15 Κ/Μ -46 Kg 3 ILIEVA IVANA IKKEN CLUB
Boys 13-15 Beginers -47 Kg 3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TIGER CLUB
Boys 13-15 Beginers -47 Kg 3 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TIGER CLUB
Boys 13-15 Beginers -47 Kg 2 MOHAMED MOHAMED RADULOV TEAM
Boys 13-15 Beginers -47 Kg 1 MILANOV NIKOLAI RADULOV TEAM
Boys 13-15 Intermedi -47 Kg 1 DE MAEYER DANTE BEVEREN BELGIUM
Boys 13-15 Intermedi -47 Kg 3 MOHAMED MOHAMED RADULOV TEAM
Boys 13-15 Intermedi -47 Kg 2 MILANOV NIKOLAI RADULOV TEAM
Boys 13-15 Intermedi -47 Kg 3 KYANDRO LEBON BEVEREN BELGIUM
Boys 13-15 Κ/Μ -47 Kg 3 ΛΥΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 13-15 Κ/Μ -47 Kg 1 HARRIS JAMES SAP UK
Boys 13-15 Κ/Μ -47 Kg 2 KYANDRO LEBON BEVEREN BELGIUM
Boys 13-15 Κ/Μ -47 Kg 3 MILANOV NIKOLAI RADULOV TEAM
Boys 10-12 Intermed -47 Kg 1 KOSTOV ROBURT RADULOV TEAM
Boys 10-12 Κ/Μ -47 Kg 3 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Boys 10-12 Κ/Μ -47 Kg 1 EVERILL ELIJAH LEE MATTHEWS ACADEMY
Boys 10-12 Κ/Μ -47 Kg 2 GOLEV GEORGI IKKEN CLUB
Boys 10-12 Κ/Μ -47 Kg 3 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Boys 10-12 Beginers -47 Kg 3 ΤΣΕΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 10-12 Intermed -47 Kg 3 ΦΟΥΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Boys 10-12 Intermed -47 Kg 3 ΚΟΛΙΑΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Boys 10-12 Beginers -47 Kg 2 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ WING CHUN
Boys 10-12 Beginers -47 Kg 1 KOSTOV ROBURT RADULOV TEAM
Boys 10-12 Beginers -47 Kg 3 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 10-12 Intermed -47 Kg 2 ΥΖΕΡΑΙ ΑΡΙΟΛ TIGER CLUB
Girls 16-18 K/M -50 Kg 1 VERES MERCEDES KIRALY TEAM
Girls 13-15 Κ/Μ -50 Kg 3 ΛΙΟΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ FU JOW PAI ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Girls 13-15 Κ/Μ -50 Kg 1 PENEVA VERONIKA IKKEN CLUB
Girls 13-15 Κ/Μ -50 Kg 2 COOK AHSTON VEIRA ΤΕΑΜ
Girls 13-15 Κ/Μ -50 Kg 3 ΜΗΛΑ ΕΙΡΗΝΗ BALOKAS TEAM
Girls 16-18 K/M -50 Kg 3 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ TIGER CLUB
Women  Κ/Μ -50 Kg 1 GILL SHARON VEIRA ΤΕΑΜ
Girls 13-15 Intermed -50 Kg 2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Women  Κ/Μ -50 Kg 3 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Girls 13-15 Intermed -50 Kg 1 ΜΗΛΑ ΕΙΡΗΝΗ BALOKAS TEAM
Girls 13-15 Intermed -50 Kg 3 ΛΙΟΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ FU JOW PAI ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Girls 16-18 K/M -50 Kg 2 COOK AHSTON VEIRA ΤΕΑΜ
Women  Κ/Μ -50 Kg 2 VERES MERCEDES KIRALY TEAM
Women  Κ/Μ -50 Kg 3 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ TIGER CLUB
Girls 13-15 Intermed -50 Kg 3 DE CLIPPELEIR KATINKA BEVEREN BELGIUM
Boys 13-15 Κ/Μ -52 Kg 1 ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ TIGER CLUB
Boys 13-15 Κ/Μ -52 Kg 3 CURTARELLI BRANDO YAMA ARASHI
Boys 13-15 Κ/Μ -52 Kg 3 HARRIS JAMES SAP UK
Boys 13-15 Κ/Μ -52 Kg 2 IVANOV SIDER IKKEN CLUB
Girls 16-18 K/M -55 Kg 3 CHEN AMANDA USA ALL STAR
Girls 13-15 Κ/Μ -55 Kg 1 MADDOCK CHARLIE MADDOGS MARTIAL ARTS
Girls 13-15 Κ/Μ -55 Kg 3 SMITH DANIELL BMAA
Girls 13-15 Κ/Μ -55 Kg 2 CHEN AMANDA USA ALL STAR
Women Intermedia -55 Kg 2 KARPACHEVA MILENA IKKEN CLUB
Girls 16-18 K/M -55 Kg 1 NEYENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
Women Intermedia -55 Kg 3 THAXTER KELLY SAP UK
Girls 13-15 Κ/Μ -55 Kg 3 ΚΑΜΙΤΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Girls 16-18 K/M -55 Kg 2 VASILLI HAROULLA VEIRA ΤΕΑΜ
Women Intermedia -55 Kg 1 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Girls 16-18 K/M -55 Kg 3 ΒΙΛΒΑΝΙΩΤΗ ΕΒΙΤΑ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Women Beginers -55 Kg 2 ΜΠΟΥΡΔΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ TIGER CLUB
Women Beginers -55 Kg 1 ΜΑΧΑΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Women  Κ/Μ -55 Kg 2 MADDOCK CHARLIE MADDOGS MARTIAL ARTS
Women  Κ/Μ -55 Kg 3 NEYENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
Women  Κ/Μ -55 Kg 1 GULLOTI LUISA BESTFIGHTER
Women  Κ/Μ -55 Kg 3 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Women Intermedia -55 Kg 3 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΓΔΑ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Boys 13-15 Κ/Μ -57 Kg 2 ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ TIGER CLUB
Boys 13-15 Κ/Μ -57 Kg 3 LITZOV SVETOSLAV IKKEN CLUB
Boys 13-15 Intermedi -57 Kg 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Boys 13-15 Intermedi -57 Kg 1 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ WING CHUN
Boys 13-15 Κ/Μ -57 Kg 3 CURTARELLI BRANDO YAMA ARASHI
Boys 13-15 Intermedi -57 Kg 3 ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Σ.
Boys 13-15 Beginers -57 Kg 3 ΚΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 13-15 Beginers -57 Kg 3 ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 13-15 Κ/Μ -57 Kg 1 COLLA DAVIDE YAMA ARASHI
Boys 13-15 Beginers -57 Kg 1 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ WING CHUN
Boys 13-15 Intermedi -57 Kg 2 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Men Κ/Μ -57 Kg 1 VARGA LASZLO KIRALY TEAM
Men Κ/Μ -57 Kg 3 JULIND DAVIDHI TIGER CLUB
Men Κ/Μ -57 Kg 2 DE BACKER WOUT BEVEREN BELGIUM
Men Κ/Μ -57 Kg 3 DI CARLO MANUEL YAMA ARASHI
Boys 13-15 Beginers -57 Kg 2 ΣΑΡΜΑΣ ΑΚΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Girls 16-18 K/M -60 Kg 2 MADDOCK CHARLIE MADDOGS MARTIAL ARTS
Girls 13-15 Κ/Μ -60 Kg 1 MADDOCK CHARLIE MADDOGS MARTIAL ARTS
Girls 13-15 Intermed -60 Kg 3 ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 13-15 Κ/Μ -60 Kg 2 ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 13-15 Κ/Μ -60 Kg 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 16-18 K/M -60 Kg 3 ΓΚΡΟΥΕΒΑ ΤΙΧΟΜΙΡΑ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Girls 16-18 K/M -60 Kg 1 KADAS ADRIENN KIRALY TEAM
Women  Κ/Μ -60 Kg 2 ABRAHAMSEN IDA NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Women  Κ/Μ -60 Kg 3 DALE EIRIN NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Women  Κ/Μ -60 Kg 3 KADAS ADRIENN KIRALY TEAM
Women  Κ/Μ -60 Kg 1 GULLOTI LUISA BESTFIGHTER
Girls 16-18 K/M -60 Kg 3 ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 13-15 Intermed -60 Kg 1 ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
Girls 13-15 Intermed -60 Kg 2 ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 13-15 Beginers -60 Kg 2 ΜΠΙΤΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Girls 13-15 Κ/Μ -60 Kg 3 ΚΑΜΙΤΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Girls 13-15 Intermed -60 Kg 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 13-15 Beginers -60 Kg 1 ΒΡΥΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Girls 13-15 Beginers -60 Kg 3 ΤΟΣΚΑ ΜΑΡΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 16-18 K/M -63 Kg 2 RAMAEL NICK BEVEREN BELGIUM
Boys 16-18 K/M -63 Kg 3 COLLA DAVIDE YAMA ARASHI
Men Κ/Μ -63 Kg 1 RAMAEL NICK BEVEREN BELGIUM
Men Κ/Μ -63 Kg 3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ CROUCHING TIGER
Men Κ/Μ -63 Kg 2 HADJIEV MINCHO RADULOV TEAM
Men Κ/Μ -63 Kg 3 VERES ALEX KIRALY TEAM
Boys 13-15 Κ/Μ -63 Kg 3 ARSOV STEFAN IKKEN CLUB
Boys 13-15 Κ/Μ -63 Kg 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ TIGER CLUB
Boys 13-15 Κ/Μ -63 Kg 3 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 13-15 Κ/Μ -63 Kg 1 HUDALES JAKA PACORINI TEAM
Boys 16-18 K/M -63 Kg 1 VARGA LASZLO KIRALY TEAM
Boys 16-18 K/M -63 Kg 3 DE BACKER WOUT BEVEREN BELGIUM
Women  Κ/Μ -65 Kg 2 NAGY HENRIETTA KIRALY TEAM
Girls 16-18 K/M -65 Kg 2 DIMITROVA MADLEN IKKEN CLUB
Girls 16-18 K/M -65 Kg 1 NAGY HENRIETTA KIRALY TEAM
Women  Κ/Μ -65 Kg 3 DALE EIRIN NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Women  Κ/Μ -65 Kg 3 GRINDHEIM INA NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Women  Κ/Μ -65 Kg 1 ABRAHAMSEN IDA NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Boys 13-15 Intermedi -69 Kg 1 ΑΡΜΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 16-18 K/M -69 Kg 1 VERES ALEX KIRALY TEAM
Boys 13-15 Κ/Μ -69 Kg 3 ΔΑΤΣΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ TIGER CLUB
Boys 16-18 K/M -69 Kg 3 ΝΙΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΓΚΥΖΗ
Boys 13-15 Intermedi -69 Kg 3 ΚΟΒΑΛ ΒΛΑΝΤΙ ΠΥΓΜΗ Α.Σ.
Boys 13-15 Intermedi -69 Kg 2 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Men Κ/Μ -69 Kg 1 VERES RICHARD KIRALY TEAM
Men Κ/Μ -69 Kg 3 CASHMAN JACEY SAP UK
Men Κ/Μ -69 Kg 3 McCARTHY SEAN SAP UK
Men Κ/Μ -69 Kg 2 VERES ALEX KIRALY TEAM
Boys 16-18 K/M -69 Kg 2 ΔΑΤΣΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ TIGER CLUB
Boys 13-15 Κ/Μ -69 Kg 3 ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 13-15 Intermedi -69 Kg 3 ΖΩΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 16-18 K/M -69 Kg 3 ΚΑΙΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ TIGER CLUB
Boys 13-15 Κ/Μ -69 Kg 1 ARSOV STEFAN IKKEN CLUB
Boys 13-15 Κ/Μ -69 Kg 2 ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TIGER CLUB
Boys 16-18 Intermedi -70 Kg 2 PRYZLENK FLORIAN DACASCOS
Men  Intermediate -70 Kg 3 ΔΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ TIGER CLUB
Boys 16-18 Intermedi -70 Kg 3 FINSTERWALDER JULIAN DACASCOS
Men  Intermediate -70 Kg 3 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Men  Intermediate -70 Kg 2 CESTER ENZO EUROPE CENTER
Men  Intermediate -70 Kg 1 HADJIEV MINCHO RADULOV TEAM
Boys 16-18 Intermedi -70 Kg 3 DI CARLO MANUEL YAMA ARASHI
Boys 16-18 Intermedi -70 Kg 1 BENKO ALIAZ PACORINI TEAM
Boys 16-18 Beginers -70 Kg 2 ΖΕΝΕΛΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Α.Σ.
Men  Beginers -70 kg 2 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ FU JOW PAI ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Boys 16-18 Beginers -70 Kg 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men  Beginers -70 kg 1 ΔΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ TIGER CLUB
Men  Beginers -70 kg 3 CESTER ENZO EUROPE CENTER
Boys 16-18 Beginers -70 Kg 3 ΓΛΥΒΚΑ ΔΙΟΝΥΣΗΣ FU JOW PAI ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Boys 16-18 Beginers -70 Kg 1 PRYZLENK FLORIAN DACASCOS
Men  Beginers -70 kg 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 16-18 K/M -74 Kg 1 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Boys 16-18 K/M -74 Kg 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ TIGER CLUB
Men Κ/Μ -74 Kg 3 WELKER CHRISTIAN DACASCOS
Boys 16-18 K/M -74 Kg 3 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men Κ/Μ -74 Kg 1 SPISSOY MORTEN NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Men Κ/Μ -74 Kg 2 VERES RICHARD KIRALY TEAM
Men Κ/Μ -74 Kg 3 ZHIVKOV PETAR IKKEN CLUB
Boys 16-18 K/M -74 Kg 2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
Μen +35 -75 Kg 3 HARZE TOM TOM HARZE TEAM
Μen +35 -75 Kg 2 COCCATO ENRICO EUROPE CENTER
Μen +35 -75 Kg 1 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ CROUCHING TIGER
Μen +35 -75 Kg 3 SHONBERGER NORBERT DACASCOS
Boys 16-18 K/M -79 Kg 2 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ TIGER CLUB
Men Κ/Μ -79 Kg 2 SPISSOY MORTEN NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Men Κ/Μ -79 Kg 1 SCHMIDT HARALD ALL STAR EUROPE
Men Κ/Μ -79 Kg 3 CLEEVES ANDY VEIRA ΤΕΑΜ
Boys 16-18 K/M -79 Kg 1 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΜΕΝΙΟΣ TIGER CLUB
Men Κ/Μ -79 Kg 3 DIMITROV EMANUIL IKKEN CLUB
Boys 16-18 K/M -79 Kg 3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Boys 16-18 K/M -79 Kg 3 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ TIGER CLUB
Men  Beginers -80 kg 1 CESTER ENZO EUROPE CENTER
Boys 16-18 Beginers -80 Kg 1 ΝΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ TIGER CLUB
Boys 16-18 Beginers -80 Kg 3 PETKOV PRESLAV FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 16-18 Beginers -80 Kg 2 ΣΟΤΝΙΚΟΒ ΑΡΤΕΜΗΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Men  Intermediate -80 Kg 1 ZIESMANN JAN DACASCOS
Men  Beginers -80 kg 2 ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Men  Beginers -80 kg 3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 16-18 Intermedi -80 Kg 3 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Men  Intermediate -80 Kg 3 ΤΣΟΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
Men  Beginers -80 kg 3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ FU JOW PAI ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Boys 16-18 Intermedi -80 Kg 1 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 16-18 Intermedi -80 Kg 3 ΝΙΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ TIGER CLUB
Men  Intermediate -80 Kg 3 ΡΑΧΙΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men  Intermediate -80 Kg 2 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Boys 16-18 Intermedi -80 Kg 2 ΤΣΟΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FU JOW PAI ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Men Κ/Μ -84 Kg 1 AGGELOPOYLOS ANDREW FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Men Κ/Μ -84 Kg 3 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΜΑΝΟΣ BALOKAS TEAM
Men Κ/Μ -84 Kg 2 GRIBL ZVONKO ALL STAR EUROPE
Men Κ/Μ -84 Kg 3 IMRE TAMAS KIRALY TEAM
Men Κ/Μ -89 Kg 3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men Κ/Μ -89 Kg 3 TOBIASSEN JONAS NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Men Κ/Μ -89 Kg 2 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men Κ/Μ -89 Kg 1 GRIBL ZVONKO ALL STAR EUROPE
Boys 16-18 K/M -89 Kg 3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Boys 16-18 K/M -89 Kg 2 GAZZOLA FABIO YAMA ARASHI
Boys 16-18 K/M -89 Kg 1 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΜΕΝΙΟΣ TIGER CLUB

 Semi Contact Team Events

Blue  Men Open All Category 3 SCHUDER UWE DACASCOS
10-12 Open All Category 2 EVERILL ELIJAH LEE MATTHEWS ACADEMY
Women B/B Open All Category 2 NAGY HENRIETTA KIRALY TEAM
Women B/B Open All Category 3 KONDAR ANNA KIRALY TEAM
Men B/B Open All Category 3 DANIELS RAYMOND USA ALL STAR
Men B/B Open All Category 1 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
Men B/B Open All Category 2 GOMBOS LASZLO KIRALY TEAM
Men B/B Open All Category 3 SCHMIDT HARALD ALL STAR EUROPE
Blue Women Open All Category 2 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Blue Women Open All Category 1 KADAS ADRIENN KIRALY TEAM
Women B/B Open All Category 1 GULLOTI LUISA BESTFIGHTER
Blue Women Open All Category 3 ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
ΤΕΑΜ  ΜΕΝ All Category 2 BESTFIGHTER TEAM BESTFIGHTER
Blue  Men Open All Category 3 FINK EDUARD DACASCOS
Blue  Men Open All Category 2 ZIESMANN JAN DACASCOS
Blue  Men Open All Category 1 VAGVOLGYI PETER KIRALY TEAM
13-15 Open All Category 2 MARLOW RYAN MARLOW TEAM
13-15 Open All Category 1 COLLA DAVIDE YAMA ARASHI
13-15 Open All Category 3 HUDALES JAKA PACORINI TEAM
13-15 Open All Category 3 ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TIGER CLUB
10-12 Open All Category 3 CHEN AMANDA USA ALL STAR
10-12 Open All Category 1 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
10-12 Open All Category 3 DYAKOV DIMITAR IKKEN CLUB
Blue Women Open All Category 3 FERRARI MARILENA YAMA ARASHI
ΤΕΑΜ 10-12 All Category 2 RADULOV TEAM RADULOV TEAM
TEAM 15-17 All Category 3 TOP TEN HELLAS ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
TEAM 15-17 All Category 1 ICARUS TEAM TIGER CLUB
TEAM 15-17 All Category 2 KIRALY TEAM KIRALY TEAM
16-18 Open All Category 3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
16-18 Open All Category 1 VERES ALEX KIRALY TEAM
16-18 Open All Category 2 VARGA LASZLO KIRALY TEAM
16-18 Open All Category 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ TIGER CLUB
ΤΕΑΜ WOMEN All Category 3 VEIRA TEAM VEIRA ΤΕΑΜ
ΤΕΑΜ WOMEN All Category 2 NORWAY TEAM NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Women B/B Open All Category 3 VERES MERCEDES KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ WOMEN All Category 1 BESTFIGHTER TEAM BESTFIGHTER
TEAM 15-17 All Category 3 GIRLS TOP TEN GIRLS ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
ΤΕΑΜ 10-12 All Category 3 BEVEREN TEAM BEVEREN BELGIUM
ΤΕΑΜ 10-12 All Category 1 IKKEN TEAM IKKEN CLUB
ΤΕΑΜ 10-12 All Category 3 TIGER TEAM TIGER CLUB
ΤΕΑΜ 13 -15 All category 1 YAMA ARASHI CHAMPION YAMA ARASHI
ΤΕΑΜ 13 -15 All category 3 IKKEN TEAM IKKEN CLUB
ΤΕΑΜ 13 -15 All category 3 TIGER TEAM TIGER CLUB
ΤΕΑΜ 13 -15 All category 2 ICARUS TEAM TIGER CLUB
ΤΕΑΜ  ΜΕΝ All Category 3 USA ALL STAR USA ALL STAR
ΤΕΑΜ  ΜΕΝ All Category 3 ALL STAR EUROPE ALL STAR EUROPE
ΤΕΑΜ  ΜΕΝ All Category 1 KIRALY TEAM KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ WOMEN All Category 3 KIRALY TEAM KIRALY TEAM

 Light Contact

Boys 10-12 - 37 Kg 3 ΠΙΣΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-12 - 37 Kg 3 ΒΡΕΤΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-12 - 37 Kg 1 HARZE BONO TOM HARZE TEAM
Boys 10-12 - 37 Kg 2 ΜΑΡΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Boys 13-15 - 52 Kg 3 ΚΟΥΤΣΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Boys 13-15 - 52 Kg 3 WILLIAMS DEREECE MADDOGS MARTIAL ARTS
Boys 13-15 - 52 Kg 2 PINTORE DEVID YAMA ARASHI
Boys 13-15 - 52 Kg 1 CURTARELLI BRANDO YAMA ARASHI
Girls 13-15 - 55 Kg 2 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Girls 13-15 - 55 Kg 3 ΜΠΑΛΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Girls 13-15 - 55 Kg 1 CHEN AMANDA USA-ALL STAR
Boys 13-15 - 63 kg 1 ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Boys 13-15 - 63 kg 3 ΑΓΡΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-15 - 63 kg 3 ΧΑΤΖΗΑΤΟΥΡΙΑΝ ΑΛΕΞΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Boys 13-15 - 63 kg 2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Cadets Boys 16-18 - 63 Kg 3 ΑΓΑΠΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΙΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Cadets Boys 16-18 - 63 Kg 2 ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Σ.
Cadets Boys 16-18 - 63 Kg 3 ΤΣΙΛΣΙΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Cadets Boys 16-18 - 63 Kg 1 HOREMANS DIEGO TOM HARZE TEAM
Men - 79 Kg 1 HARZE TOM TOM HARZE TEAM
Men - 79 Kg 2 JAPE BENJAMIN DACASCOS
Men - 84 Kg 1 ΜΑΝΤΖΙΒΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
Men - 84 Kg 3 KOSTER JULIAN DACASCOS
Men - 84 Kg 2 KOSTER BASTIAN DACASCOS
Men - 84 Kg 3 ΑΓΓΕΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Girls 10-12 + 42 kg 3 ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Girls 10-12 + 42 kg 2 MOSE NICOLE MADDOGS MARTIAL ARTS
Girls 10-12 + 42 kg 1 CHEN AMANDA USA-ALL STAR
Girls 10-12 + 42 kg 3 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΕΦΗ FIGHT CLUB
Boys 10-12 + 47Kg 1 ΣΕΙΡΗΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Σ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Boys 10-12 + 47Kg 3 ΧΟΒΑΡΔΑΣ ΖΑΦΕΊΡΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Boys 10-12 + 47Kg 3 ΙΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Boys 10-12 + 47Kg 2 ΓΕΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ FIGHTERS CLUB
Girls 13-15 + 55 Kg 2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Girls 13-15 + 55 Kg 3 ΤΣΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Girls 13-15 + 55 Kg 1 ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Boys 13-15 + 63 Kg 3 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΜΑΚΕΔΩΝ Α.Σ.
Boys 13-15 + 63 Kg 3 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-15 + 63 Kg 2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Σ.
Boys 13-15 + 63 Kg 1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Women + 65 kg 2 KOCH CORA-DIANE DACASCOS
Women + 65 kg 3 ΝΤΡΕΝΙΟΥ ΒΙΚΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Women + 65 kg 1 FERRARI MARILENA YAMA ARASHI
Cadets Boys 16-18 + 79 kg 1 ΡΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Σ.
Cadets Boys 16-18 + 79 kg 2 ΣΚΙΝΤΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ KUNG-FU ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
Cadets Boys 16-18 + 79 kg 3 GAZZOLA FABIO YAMA ARASHI
Boys 10-12 -47 Kg 3 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-12 -47 Kg 2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Boys 10-12 -47 Kg 1 EVERILL ELIJAH LEE MATTHEWS ACADEMY
Women -55 Kg 1 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Women -55 Kg 2 ΖΗΚΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΕΡΜΗΣ Α.Σ.
Women -55 Kg 3 CHEN AMANDA USA-ALL STAR
Women -65  Kg 1 KOCH CORA-DIANE DACASCOS
Women -65  Kg 2 AIELLI MICHELA AUDAX TURMA
Men -69 Kg 1 NABO ACHMED DACASCOS
Men -69 Kg 3 ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Σ.
Men -69 Kg 2 MARCHESE GIO VEIRA TEAM
Men -69 Kg 3 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Cadets Boys 16-18 -74 kg 3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Cadets Boys 16-18 -74 kg 2 ΣΑΡΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Men -74 Kg 1 GERSTER CONSTANTIN DACASCOS
Men -74 Kg 3 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men -74 Kg 3 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Men -74 Kg 2 LUTZ EHRENPFORDT DACASCOS
Cadets Boys 16-18 -74 kg 1 FERRONI RICCARDO DRAGON TEAM DECA SPORT

Kick Light

Cadets Girls 16-18 - 55 Kg 2 ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ WING CHUN
Cadets Girls 16-18 - 55 Kg 1 ΣΟΥΚΟΧΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Cadets Boys 16-18 - 63 Kg 3 ΜΠΙΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Cadets Boys 16-18 - 63 Kg 3 HOREMANS DIEGO TOM HARZE TEAM
Cadets Boys 16-18 - 63 Kg 2 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Cadets Boys 16-18 - 63 Kg 1 ΓΑΛΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ WING CHUN
Men - 63 Kg 1 ΤΣΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men - 63 Kg 2 ΜΙΛΑΝΙ ΕΡΓΚΙΣ ΑΙΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Men - 69 Kg 3 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Cadets Boys 16-18 - 69 Kg 2 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men - 69 Kg 1 NABO ACHMED DACASCOS
Men - 69 Kg 3 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Cadets Boys 16-18 - 69 Kg 3 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men - 69 Kg 2 ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Cadets Boys 16-18 - 69 Kg 1 ΤΛΥΒΚΑ ΔΙΟΝΥΣΗΣ FU JOW PAI ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Cadets Boys 16-18 - 74 Kg 3 ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Cadets Boys 16-18 - 74 Kg 2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ WING CHUN
Cadets Boys 16-18 - 74 Kg 1 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Cadets Boys 16-18 - 74 Kg 3 ΠΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Men - 79 Kg 3 ΤΑΡΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Men - 79 Kg 2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΙΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Men - 79 Kg 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Κ.Β.
Men - 79 Kg 3 ΣΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ ΣΥΡΟΥ
Men - 84 Kg 3 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ WING CHUN
Men - 84 Kg 3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΥΡΚΟΣ Α.Ο.ΜΑΧΗΤΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
Men - 84 Kg 1 ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Men - 84 Kg 2 ΣΛΑΒΟ ΜΠΑΖΟΥΡ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men + 84 Kg 1 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ ΑΙΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Men + 84 Kg 3 ΜΑΝΤΖΙΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
Men + 84 Kg 2 ΚΑΡΑΜΟΥΣΚΕΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Men + 84 Kg 3 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Boys 10-12 -47 Kg 2 ΦΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-12 -47 Kg 3 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΕΥΗ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 10-12 -47 Kg 1 HARZE BONO TOM HARZE TEAM
Boys 10-12 -47 Kg 3 ΓΕΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Men -74 Kg 1 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men -74 Kg 3 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men -74 Kg 2 ΛΕΣΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Men -74 Kg 3 ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ