EN

Αποτελεσματα ACT 2010

 Semi Contact

Girls 8-13 Intermedi +1,50 cm 3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 8-13 Intermedi +1,50 cm 1 ABBATE CARMELA YAMA ARASHI
Girls 8-13 Intermedi +1,50 cm 2 ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 8-13 Intermedi +1,50 cm 3 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Beginers +1,50 cm 2 JAQLINE SCHRODEN ΑΙΑΝΤΑΣ
Girls  8-13 Κ/Μ +1,50 cm 1 ABBATE CARMELA YAMA ARASHI
Girls  8-13 Κ/Μ +1,50 cm 2 ΜΗΛΑ ΕΙΡΗΝΗ BALOKAS TEAM
Girls  8-13 Κ/Μ +1,50 cm 3 ΚΑΜΙΤΣΟΥ ΑΘΗΝΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Girls 8-13 Beginers +1,50 cm 3 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Beginers +1,50 cm 3 ΠΑΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Beginers +1,50 cm 1 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Girls  8-13 Κ/Μ +1,50 cm 3 ΚΑΜΙΤΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 8-13 Intermedia +1,55 cm 2 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ WING CHUN
Boys 8-13 Intermedia +1,55 cm 3 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 3 ΔΟΥΡΟΥΝΤΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 1 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ VASILIADIS CLUB
Boys 8-13 Intermedia +1,55 cm 1 ΔΟΥΡΟΥΝΤΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 2 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia +1,55 cm 3 ΡΑΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 2 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ WING CHUN
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 1 ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ WING CHUN
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 3 ΡΕΠΠΑΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 3 ΚΑΡΑΚΑΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 3 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ WING CHUN
Girls 13-17 Beginers +1,60 cm 1 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΚΙΤΑ FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Girls 13-17 Κ/Μ +1,60 cm 3 SINDLEROVA BLANKA CZECH NATIONAL TEAM
Girls 13-17 Κ/Μ +1,60 cm 2 ΜΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΙΚΑΡΟΣ
Girls 13-17 Κ/Μ +1,60 cm 3 ΠΕΤΡΟΥ ΒΕΡΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 13-17 Intermed +1,60 cm 1 NEYLENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
Girls 13-17 Intermed +1,60 cm 3 ΖΟΡΜΠΑ ΧΛΟΗ ΙΚΑΡΟΣ
Girls 13-17 Intermed +1,60 cm 3 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ POLITIA POINT FIGHTING CLUB
Girls 13-17 Intermed +1,60 cm 2 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ FU JOW  PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Girls 13-17 Beginers +1,60 cm 2 ΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 13-17 Intermedi +1,75 cm 2 GROPER JAN DACASCOS
Boys 13-17 Beginers +1,75 cm 2 ΣΠΑΗΣ ΧΑΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 13-17 Κ/Μ +1,75 cm 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Beginers +1,75 cm 3 ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Beginers +1,75 cm 3 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Intermedi +1,75 cm 3 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Intermedi +1,75 cm 1 TADT SEBASTIAN DACASCOS
Boys 13-17 Κ/Μ +1,75 cm 3 ΚΑΪΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Κ/Μ +1,75 cm 3 ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Κ/Μ +1,75 cm 2 ΜΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Beginers +1,75 cm 1 VAN DAMME RAF BEVEREN BELGIUM
Women +17 Beginers +55 Kg 3 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ CHOY LEE FUT KUNG FU
Women +17 Beginers +55 Kg 3 HARTMANN TINE DACASCOS
Women +17 Beginers +55 Kg 2 GREHN JANNA DACASCOS
Women +17 Intermedia +55 Kg 2 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ POLITIA POINT FIGHTING CLUB
Women +17 Intermedia +55 Kg 1 ΜΠΟΓΕΑ ΑΣΗΜΙΝΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Women +17 Beginers +55 Kg 1 ΜΠΟΓΕΑ ΑΣΗΜΙΝΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Women +17 Intermedia +55 Kg 3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΛΑ ΙΚΑΡΟΣ
Women +17 Intermedia +55 Kg 3 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΙΚΑΡΟΣ
Women +17 Κ/Μ +65 Kg 2 GRINDHEIM INA SWEDEN TEAM
Women +17 Κ/Μ +65 Kg 3 OTOO JEN VEIRA ΤΕΑΜ
Women +17 Κ/Μ +65 Kg 3 ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ ΙΚΑΡΟΣ
Women +17 Κ/Μ +65 Kg 1 KONDAR ANNA KIRALY TEAM
Μen +35 +75 Kg 5 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FU JOW PAI ΣΥΡΟΥ
Μen +35 +75 Kg 3 WYSZECKI I DACASCOS
Μen +35 +75 Kg 2 NOWAK MARTIN DACASCOS
Μen +35 +75 Kg 1 ΜΙΧΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ
Men +17 Beginers +80 Kg 3 ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Beginers +80 Kg 2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ BALOKAS TEAM
Men +17 Beginers +80 Kg 1 ΖΑΡΑΣ ΖΩΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Beginers +80 Kg 3 ΚΑΠΑΝΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ WING CHUN
Men +17 Intermediate +80Kg 2 ΛΙΤΙΝΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ BALOKAS TEAM
Men +17 Intermediate +80Kg 3 ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Intermediate +80Kg 3 ΖΑΡΑΣ ΖΩΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Intermediate +80Kg 1 ΛΙΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Κ/Μ +89 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ +89 Kg 3 WOHLEWEND GUNTHER LIECHTENSTEIN
Men +17 Κ/Μ +89 Kg 3 DE MARCO GIUSEPPE BESTFIGHTER
Men +17 Κ/Μ +89 Kg 2 ZELENAI DAVID KIRALY TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 3 ΧΟΥΤΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 2 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 3 SINGH ARYAN DUBIDAT TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 3 ΓΕΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ BUDO CENTER
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 2 ΜΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 1 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ WING CHUN
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 2 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 3 HIGGINS RACHEL GBMAA CLUB
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 3 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΕΤΑ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 1 POPPE JOYCE BEVEREN BELGIUM
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 2 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 3 ΣΑΡΚΙΡΗ ΧΑΡΑ ΑΙΑΝΤΑΣ
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 1 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 3 ΜΠΡΑΧΙΜΙ ΒΑΝΕΣΑ KUNG FU Α.Σ.
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 3 ΛΥΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 2 ΥΖΕΡΙΑΙ ΑΡΙΟΛ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 1 ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 1 VERES ROLAND KIRALY TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 3 ΜΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ POLITIA POINT FIGHTING CLUB
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 2 ΠΑΤΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 3 RADULOV BORISLAV RADULOV TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 3 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 2 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 3 ΠΙΣΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 3 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 1 ΛΥΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Girls 8-13 Beginers -1,50 cm 2 ΠΑΠΠΑ ΣΕΡΑΦΕΙΝΑ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Beginers -1,50 cm 1 ΣΚΟΥΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 13-17 Beginers -1,50 cm 1 ΒΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΕΥΣΙΣ Α.Σ.
Girls  8-13 Κ/Μ -1,50 cm 1 DE CLIPPELEIR KATINKA BEVEREN BELGIUM
Girls 8-13 Beginers -1,50 cm 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 8-13 Beginers -1,50 cm 3 ΜΑΓΓΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Intermedi -1,50 cm 3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ POLITIA POINT FIGHTING CLUB
Girls 13-17 Beginers -1,50 cm 2 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΞΕΝΗ ΞΑΝΘΑΚΗΣ
Girls 8-13 Intermedi -1,50 cm 2 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Girls 8-13 Intermedi -1,50 cm 3 ΚΟΛΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls  8-13 Κ/Μ -1,50 cm 2 HIGGINS RACHEL GBMAA CLUB
Girls 8-13 Intermedi -1,50 cm 1 DE CLIPPELEIR KATINKA BEVEREN BELGIUM
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 3 ΖΑΓΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 1 VERES ROLAND KIRALY TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 2 ΠΑΤΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 3 IVANOV IVAN IKKEN CLUB
Boys 13-17 Beginers -1,55 cm 2 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BUDO CENTER
Boys 13-17 Beginers -1,55 cm 1 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 13-17 Intermedi -1,55 cm 1 CURTARELLI BRANDO YAMA ARASHI
Boys 13-17 Intermedi -1,55 cm 3 ΝΙΩΠΑΣ ΝΙΚΟΣ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Boys 13-17 Beginers -1,55 cm 3 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 13-17 Beginers -1,55 cm 3 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 3 ΚΟΥΜΟΥΛΟΣ ΠΡΙΑΜΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 3 ΓΚΑΙΔΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 2 DE MAEYER DANTE BEVEREN BELGIUM
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 1 IVANOV IVAN IKKEN CLUB
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 3 ΡΑΦΑΗΛ ΜΗΝΑΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 13-17 Intermedi -1,55 cm 2 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,55 cm 3 ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,55 cm 2 PINTORE DEVID YAMA ARASHI
Boys 13-17 Κ/Μ -1,55 cm 1 CURTARELLI BRANDO YAMA ARASHI
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 2 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΧΑΡΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 3 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 1 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 13-17 Κ/Μ -1,55 cm 3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Girls 13-17 Κ/Μ -1,60 cm 3 ΖΟΡΜΠΑ ΧΛΟΗ ΙΚΑΡΟΣ
Girls 13-17 Beginers -1,60 cm 2 SCHRODER JACQUELINE DACASCOS
Girls 13-17 Beginers -1,60 cm 3 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 13-17 Beginers -1,60 cm 3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Girls 13-17 Intermed -1,60 cm 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 13-17 Intermed -1,60 cm 3 ΡΗΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΚΑΡΟΣ
Girls 13-17 Intermed -1,60 cm 1 NEYLENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
Girls 13-17 Intermed -1,60 cm 3 JELENCIC KATARINA BTI ZADOK
Girls 13-17 Κ/Μ -1,60 cm 1 LICO CINZIA GIORGIO LICO TEAM
Girls 13-17 Beginers -1,60 cm 1 ΣΚΑΡΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Α.Σ.
Girls 13-17 Κ/Μ -1,60 cm 9 ΜΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΙΚΑΡΟΣ
Girls 13-17 Κ/Μ -1,60 cm 2 VERES MERCEDES KIRALY TEAM
Boys 13-17 Beginers -1,65 cm 1 DI CARLO MANUEL YAMA ARASHI
Boys 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 2 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΟΡΦΕΑΣ POLITIA POINT FIGHTING CLUB
Boys 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 3 ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Intermedi -1,65 cm 2 SMALLING MATTHEW DUBIDAT TEAM
Boys 13-17 Beginers -1,65 cm 3 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 13-17 Beginers -1,65 cm 2 ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 13-17 Intermedi -1,65 cm 3 DI CARLO MANUEL YAMA ARASHI
Boys 13-17 Intermedi -1,65 cm 1 COLLA DAVIDE YAMA ARASHI
Boys 13-17 Intermedi -1,65 cm 3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 1 COLLA DAVIDE YAMA ARASHI
Boys 13-17 Beginers -1,65 cm 3 ΜΠΙΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 13-17 Intermedi -1,75 cm 1 SEBA JAN CZECH NATIONAL TEAM
Boys 13-17 Κ/Μ -1,75 cm 3 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Beginers -1,75 cm 2 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ STUDIO 71
Boys 13-17 Κ/Μ -1,75 cm 1 ΚΑΪΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,75 cm 2 ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Boys 13-17 Intermedi -1,75 cm 3 ΑΡΜΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 13-17 Intermedi -1,75 cm 3 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 13-17 Intermedi -1,75 cm 2 ΤΣΟΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
Boys 13-17 Beginers -1,75 cm 1 VAN DAMME RAF BEVEREN BELGIUM
Boys 13-17 Beginers -1,75 cm 3 ΟΛΤΕΑΝΟΥ ΚΟΡΝΕΛ FU JOW PAI ΚΟΥΚΑΚΙ
Boys 13-17 Beginers -1,75 cm 3 ΧΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,75 cm 3 ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
Women +17 Intermedia -55 Kg 1 BO MORGAN DACASCOS
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 2 BARBIERI VALENTINA BESTFIGHTER
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 1 GULLIOTI LUISA BESTFIGHTER
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 3 CAVALLARO GIULIA GIORGIO LICO TEAM
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 3 NEYLENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
Women +17 Beginers -55 Kg 3 MITROVIC MARTINA BTI ZADOK
Women +17 Beginers -55 Kg 1 FLESKEN NADESCHDA DACASCOS
Women +17 Intermedia -55 Kg 3 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ ΙΚΑΡΟΣ
Women +17 Intermedia -55 Kg 2 THAXTER KELLY SWAT TEAM
Women +17 Beginers -55 Kg 2 ΜΠΟΥΡΔΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ BUDO CENTER
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 3 GULLIOTI LUISA BESTFIGHTER
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 1 DE BEI GLORIA BESTFIGHTER
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 2 CAVALLARO ROBERTA GIORGIO LICO TEAM
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 3 CAVALLARO GIULIA GIORGIO LICO TEAM
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 1 ESPOSITO MANUEL WINNER TEAM
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 2 ΦΟΥΦΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 3 GAGLIARDI VINCENZO GIORGIO LICO TEAM
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 3 OCCHIATO GIUSEPPE GIORGIO LICO TEAM
Women +17 Κ/Μ -65 Kg 2 ABRAHAMSEN IDA SWEDEN TEAM
Women +17 Κ/Μ -65 Kg 1 DE BEI GLORIA BESTFIGHTER
Women +17 Κ/Μ -65 Kg 3 O DONOVAN CARADH IRISH TEAM
Women +17 Κ/Μ -65 Kg 3 GRINDHEIM INA SWEDEN TEAM
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 2 SARANTUDIS TIMMY TOP TEN TEAM
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 3 DE MARCO DOMENICO BESTFIGHTER
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 3 ΦΟΥΦΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 1 VERES RICHARD KIRALY TEAM
Men +17 Beginers -70 kg 1 ΚΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Men +17 Beginers -70 kg 3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ POLITIA POINT FIGHTING CLUB
Men +17 Intermediate -70 Kg 3 ALVIANO ROSARIO GIORGIO LICO TEAM
Men +17 Beginers -70 kg 3 ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FU JOW PAI ΣΥΡΟΥ
Men +17 Beginers -70 kg 2 ΤΕΜΙΟΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Men +17 Intermediate -70 Kg 3 ΛΑΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALOKAS TEAM
Men +17 Intermediate -70 Kg 2 DE BACKER WOUT BEVEREN BELGIUM
Men +17 Intermediate -70 Kg 1 RAMAEL NICK BEVEREN BELGIUM
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 3 MC DERMOTT MARK IRISH TEAM
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 3 IMRE TAMAS KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 1 DE MARCO DOMENICO BESTFIGHTER
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 2 DI LEO GREGORIO BESTFIGHTER
Μen +35 -75 Kg 3 ΚΟΥΤΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ VASILIADIS CLUB
Μen +35 -75 Kg 1 BOMPANI ANDREA CUS PARMA ITALY
Μen +35 -75 Kg 2 COCCATO ENRICO EUROPE CENTER
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 2 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 3 DI LEO GREGORIO BESTFIGHTER
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 1 SCHMIDT HARALD TOP TEN TEAM
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 3 MC DERMOTT MARK IRISH TEAM
Men +17 Beginers -80 kg 2 ZAMBONIN MANUEL EUROPE CENTER
Men +17 Beginers -80 kg 3 HINGST MARVIN DACASCOS
Men +17 Beginers -80 kg 1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ BALOKAS TEAM
Men +17 Beginers -80 kg 3 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ FU JOW PAI ΣΥΡΟΥ
Men +17 Intermediate -80 Kg 3 ΛΙΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Intermediate -80 Kg 2 ZIESMANN JAN DACASCOS
Men +17 Intermediate -80 Kg 3 ΛΑΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALOKAS TEAM
Men +17 Intermediate -80 Kg 1 KOSTER BASTIAN DACASCOS
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 3 NORDIO MARCO BESTFIGHTER
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 3 SCHMIDT HARALD TOP TEN TEAM
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -89 Kg 2 TAHAL PIETR KOSA GYM CLUB
Men +17 Κ/Μ -89 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -89 Kg 3 NORDIO MARCO BESTFIGHTER
Men +17 Κ/Μ -89 Kg 3 DE MARCO GIUSEPPE BESTFIGHTER
+17 -Blue  Men Open All Category 2 KLEVS CLAAS DACASCOS
8-13 Open All Category 3 ΜΗΛΑ ΕΙΡΗΝΗ BALOKAS TEAM
+17 Men B/B Open All Category 2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
+17 Men B/B Open All Category 3 MC DERMOTT MARK IRISH TEAM
+17 -Blue Women Open All Category 1 NEYLENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
+17 -Blue Women Open All Category 2 ΜΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΙΚΑΡΟΣ
+17 -Blue Women Open All Category 3 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ ΙΚΑΡΟΣ
+17 -Blue Women Open All Category 3 ΜΠΟΓΕΑ ΑΣΗΜΙΝΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
+17 Men B/B Open All Category 1 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
+17 -Blue  Men Open All Category 1 ZIESMANN JAN DACASCOS
+17 Women B/B Open All Category 1 KONDAR ANNA KIRALY TEAM
+17 -Blue  Men Open All Category 3 HINGST MARVIN DACASCOS
13-17 Open All Category 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
13-17 Open All Category 3 ΔΑΤΣΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
13-17 Open All Category 3 RUCHDESCHEL PHILLIP POMMERSFELDEN
13-17 Open All Category 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ
8-13 Open All Category 1 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ VASILIADIS CLUB
8-13 Open All Category 3 VERES ROLAND KIRALY TEAM
8-13 Open All Category 2 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ BALOKAS TEAM
+17 -Blue  Men Open All Category 3 ΛΙΤΙΝΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ BALOKAS TEAM
ΤΕΑΜ 13 -17 All category 3 ΙΚΑΡΟΣ TEAM 1 ΙΚΑΡΟΣ
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 3 ΙΚΑΡΟΣ TEAM ΙΚΑΡΟΣ
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 1 KIRALY TEAM KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 2 BESTFIGHTER TEAM BESTFIGHTER
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 3 BEVEREN TEAM BEVEREN BELGIUM
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 3 ΙΚΑΡΟΣ TEAM ΙΚΑΡΟΣ
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 1 BALOKAS TEAM 2 BALOKAS TEAM
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 2 BALOKAS TEAM 1 BALOKAS TEAM
+17 Men B/B Open All Category 3 GOMBOS LASZLO KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ 13 -17 All category 1 ΙΚΑΡΟΣ ΤΕΑΜ 2 ΙΚΑΡΟΣ
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 3 VEIRA TEAM VEIRA ΤΕΑΜ
ΤΕΑΜ 13 -17 All category 2 BALOKAS TEAM BALOKAS TEAM
ΤΕΑΜ 17+ ΜΕΝ All Category 3 TOP TEN GERMANY TOP TEN TEAM
ΤΕΑΜ 17+ ΜΕΝ All Category 2 ΙΚΑΡΟΣ TEAM 1 ΙΚΑΡΟΣ
ΤΕΑΜ 17+ ΜΕΝ All Category 2 KIRALY TEAM KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ 17+ ΜΕΝ All Category 3 BESTFIGHTER TEAM BESTFIGHTER
+17 Women B/B Open All Category 3 GULLIOTI LUISA BESTFIGHTER
+17 Women B/B Open All Category 2 CAVALLARO GIULIA GIORGIO LICO TEAM
+17 Women B/B Open All Category 3 DE BEI GLORIA BESTFIGHTER
ΤΕΑΜ 13 -17 All category 3 ΙΚΑΡΟΣ TEAM 3 ΙΚΑΡΟΣ

 Light Contact

 

Girls 10-13 Advanced +40 Kg 2 ΖΑΓΓΙΛΑ ΣΟΦΙΑ BUDO CENTER
Girls 10-13 Advanced +40 Kg 1 LANG LAURAN DUBIDAT TEAM
Boys 10-13 Beginner +45 Kg 1 ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Boys 10-13 Beginner +45 Kg 3 ΑΓΡΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner +45 Kg 2 ΣΕΙΡΗΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α.Σ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Girls 13-17 Advanced +55 Kg 2 ΜΑΛΟΥΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Σ.
Girls 13-17 Advanced +55 Kg 1 SINDLEROVA BLANKA CZECH NATIONAL TEAM
Women  +17 Advanced +55Kg 3 CARGNO ROBERTA CUS PARMA
Women  +17 Advanced +55Kg 1 KONDAR ANNA KIRALY TEAM
Women  +17 Advanced +55Kg 3 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Women  +17 Advanced +55Kg 2 WILSON ROS VEIRA TEAM
Boys 13-17 Advanced +70 Kg 1 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Boys 13-17 Advanced +70 Kg 2 ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
Men  +17 Advanced +85 Kg 1 BRZON VOJTECH CZECH NATIONAL TEAM
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 WENGER ROBERT DACASCOS
Men  +17 Advanced +85 Kg 2 ΜΑΝΤΖΙΒΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 ΝΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΒΡΕΤΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΧΛΑΠΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 2 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 1 ΝΟΥΜΑΝΗ ΛΕΝΤΗ WING CHUN
Girls 13-17 Beginner -55 Kg 1 JELENIC KATARINA BTI ZADOK
Women  +17 Beginner -55 Kg 1 MITROVIC MARTINA BTI ZADOK
Women  +17 Advanced -55 Kg 2 JACHNICKA KRISTYNA CZECH NATIONAL TEAM
Women  +17 Beginner -55 Kg 3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Women  +17 Beginner -55 Kg 2 THAXTER KELLY SWAT TEAM
Women  +17 Advanced -55 Kg 1 WILSON ROS VEIRA TEAM
Girls 13-17 Beginner -55 Kg 2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 2 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΓΙΑΞΙΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 1 COLLA DAVIDE YAMA ARASHI
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 DI CARLO MANUEL YAMA ARASHI
Men +17 Beginner -65 Kg 1 ΖΕΝΕΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Men +17 Beginner -65 Kg 2 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Men +17 Beginner -65 Kg 3 ΚΟΥΤΟΥΤΖΟΥ ΣΑΧΙΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 3 ΔΟΥΛΗΣ ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Men  +17 Advanced -65 kg 2 ΜΥΡΓΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ BUDO CENTER
Men  +17 Advanced -65 kg 1 ΛΥΚΟΥΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BUDO CENTER
Men  +17 Advanced -65 kg 3 BENEDIKT PAVEL CZECH NATIONAL TEAM
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAE KWON DO
Boys 13-17 Beginner -70 kg 1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ WING CHUN
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 2 ΜΟΥΜΑΝΙ ΓΙΑΝΝΗΣ WING CHUN
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 3 ΖΑΓΓΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BUDO CENTER
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 1 ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
Men +17 Beginner -75 Kg 2 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΜΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner -75 Kg 1 PERISSINOTTO MARCO CUS PARMA
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Men  +17 Advanced -75 kg 2 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -75 kg 3 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΥΓΜΗ
Men  +17 Advanced -75 kg 1 MOSPL TOMAS CZEZH TEAM
Men  +17 Advanced -75 kg 3 MANGAN CIARAN DUBIDAT TEAM
Men +17 Beginner -85 Kg 3 ΜΙΣΤΑΚΙΔΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ WING CHUN
Men +17 Beginner -85 Kg 1 ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ WING CHUN
Men  +17 Advanced -85 kg 2 ΞΥΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
Men  +17 Advanced -85 kg 1 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -85 kg 3 TAHAL PIETR CZEZH TEAM
Men  +17 Advanced -85 kg 3 KOSTER BASTIAN DACASCOS
Men +17 Beginner -85 Kg 2 DAVIES MATTHEW DUBIDAT TEAM
Women  +17 Beginner +55 Kg 2 ΚΟΥΡΤΑΛΗ ΑΝΘΕΑ FIGHTERS CLUB
Women  +17 Beginner +55 Kg 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ FIGHTERS CLUB
Women  +17 Beginner +55 Kg 3 ΜΑΝΕΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Women  +17 Beginner +55 Kg 3 ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ZEN CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 3 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ZEN CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 3 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΙΛΕΝΑ FIGHT CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 2 COMPAGNO GIULIA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced +55Kg 1 TRICOCI ADRIANA C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 2 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 3 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 3 ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 1 ΜΕΤΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men  +17 Advanced +85 Kg 1 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Ν. ΕΛΛΑΔΟΣ
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FIGHT ACADEMY
Men +17 Beginner +85 Kg 3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Men  +17 Advanced +85 Kg 2 ΖΓΟΥΡΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 ΓΡΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FIGHT ACADEMY
Men +17 Beginner +85 Kg 1 ΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Men +17 Beginner +85 Kg 2 ΒΑΒΟ KADER AHMAD ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Beginner +85 Kg 3 ΤΖΑΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 2 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ FIGHT CLUB
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 1 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Women  +17 Beginner -55 Kg 2 ΔΥΝΑΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Women  +17 Beginner -55 Kg 1 ΛΕΒΕΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ FIGHT CLUB
Women  +17 Advanced -55 Kg 1 PRICOCCI ANDRIANA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced -55 Kg 2 FOLIAGNO LINDA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced -55 Kg 3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Women  +17 Advanced -55 Kg 3 ΠΑΝΔΗ ΝΙΚΗ Ο.Τ.Ν.Φ.
Women  +17 Beginner -55 Kg 3 ΠΑΛΑΧΤΑΡΗ ΡΙΤΑ ZEN CLUB
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 1 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 1 ΜΠΩΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 3 ΣΑΝΞΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΙΛΛΑ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 3 ΚΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 2 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 3 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 3 ΚΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -65 kg 1 NORDIO MANUEL AEROKICKBOXING
Men  +17 Advanced -65 kg 2 BOMPANI ANDREA AEROKICKBOXING
Boys 13-17 Beginner -70 kg 1 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Boys 13-17 Beginner -70 kg 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 1 PRAZMO RAFAL POLAND TEAM
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 2 ΚΑΡΑΚΙΟΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FIGHTERS CLUB
Men +17 Beginner -75 Kg 1 BELETO DENIS AEROKICKBOXING
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ο.Τ.Ν.Φ.
Men +17 Beginner -75 Kg 2 ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ZEN CLUB
Men  +17 Advanced -75 kg 2 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -75 kg 3 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Men  +17 Advanced -75 kg 3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -75 kg 1 JAROSZIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΠΥΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ FIGHTERS CLUB
Men +17 Beginner -85 Kg 2 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner -85 Kg 1 ΤΣΙΝΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIGHT CLUB
Men +17 Beginner -85 Kg 3 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Men  +17 Advanced -85 kg 2 CAMOSSI FRANCESCO C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ FIGHTERS CLUB
Men  +17 Advanced -85 kg 1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ

 Kick Light

Girls 13-17 Beginner +55Kg 1 ΜΠΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Girls 13-17 Beginner +55Kg 2 ΛΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Girls 13-17 Beginner +55Kg 3 ΜΠΑΤΙΣΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Girls 13-17 Beginner +55Kg 3 VAN HOYWEGHEN BJORN BEVEREN
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 2 ΖΟΛΟΤΑΡΙΟΦ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Men  +17 Advanced +85 Kg 2 ΝΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
Men  +17 Advanced +85 Kg 2 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Π.Α.Σ.
Men  +17 Advanced +85 Kg 1 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Women  +17 Beginner -55 Kg 2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΚΑΡΟΣ Π.Α.Σ.
Women  +17 Beginner -55 Kg 1 ΣΟΥΣΑΜΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Women  +17 Beginner -55 Kg 3 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΤΖΙΝΑ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 1 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 2 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΜΠΙΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 COLLA DAVIDE BEST FIGHTERS
Men +17 Beginner -65 Kg 2 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men +17 Beginner -65 Kg 1 KOYTOYTZOV SAXIN ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner -65 Kg 3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 2 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Boys 13-17 Beginner -70 kg 1 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner -75 Kg 2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Κ.Β.
Men +17 Beginner -75 Kg 3 DARWISH HEKMATOULLAH ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΛΕΥΚΟΒΙΤΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Κ.Β.
Men +17 Beginner -75 Kg 1 ΜΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner -85 Kg 1 ΝΤΕΜΖΕΝ ΠΑΟΥΛ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ Α.Σ.
Men +17 Beginner -85 Kg 3 ΠΟΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ Α.Σ.
Men +17 Beginner -85 Kg 2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men  +17 Advanced -85 kg 1 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -85 kg 2 ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Π.Α.Σ.
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΚΑΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Π.Α.Σ.
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΛΩΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Π.Α.Σ.
Men +17 Beginner -85 Kg 3 ΖΟΛΟΤΑΡΙΟΦ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
Women  +17 Beginner +55 Kg 2 ΚΟΥΡΤΑΛΗ ΑΝΘΕΑ FIGHTERS CLUB
Women  +17 Beginner +55 Kg 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ FIGHTERS CLUB
Women  +17 Beginner +55 Kg 3 ΜΑΝΕΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Women  +17 Beginner +55 Kg 3 ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ZEN CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 3 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ZEN CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 3 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΙΛΕΝΑ FIGHT CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 2 COMPAGNO GIULIA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced +55Kg 1 TRICOCI ADRIANA C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 2 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 3 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 3 ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 1 ΜΕΤΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men  +17 Advanced +85 Kg 1 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Ν. ΕΛΛΑΔΟΣ
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FIGHT ACADEMY
Men +17 Beginner +85 Kg 3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Men  +17 Advanced +85 Kg 2 ΖΓΟΥΡΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 ΓΡΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FIGHT ACADEMY
Men +17 Beginner +85 Kg 1 ΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Men +17 Beginner +85 Kg 2 ΒΑΒΟ KADER AHMAD ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Beginner +85 Kg 3 ΤΖΑΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 2 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ FIGHT CLUB
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 1 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Women  +17 Beginner -55 Kg 2 ΔΥΝΑΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Women  +17 Beginner -55 Kg 1 ΛΕΒΕΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ FIGHT CLUB
Women  +17 Advanced -55 Kg 1 PRICOCCI ANDRIANA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced -55 Kg 2 FOLIAGNO LINDA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced -55 Kg 3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Women  +17 Advanced -55 Kg 3 ΠΑΝΔΗ ΝΙΚΗ Ο.Τ.Ν.Φ.
Women  +17 Beginner -55 Kg 3 ΠΑΛΑΧΤΑΡΗ ΡΙΤΑ ZEN CLUB
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 1 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 1 ΜΠΩΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 3 ΣΑΝΞΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΙΛΛΑ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 3 ΚΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 2 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 3 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 3 ΚΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -65 kg 1 NORDIO MANUEL AEROKICKBOXING
Men  +17 Advanced -65 kg 2 BOMPANI ANDREA AEROKICKBOXING
Boys 13-17 Beginner -70 kg 1 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Boys 13-17 Beginner -70 kg 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 1 PRAZMO RAFAL POLAND TEAM
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 2 ΚΑΡΑΚΙΟΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FIGHTERS CLUB
Men +17 Beginner -75 Kg 1 BELETO DENIS AEROKICKBOXING
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ο.Τ.Ν.Φ.
Men +17 Beginner -75 Kg 2 ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ZEN CLUB
Men  +17 Advanced -75 kg 2 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -75 kg 3 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Men  +17 Advanced -75 kg 3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -75 kg 1 JAROSZIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΠΥΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ FIGHTERS CLUB
Men +17 Beginner -85 Kg 2 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner -85 Kg 1 ΤΣΙΝΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIGHT CLUB
Men +17 Beginner -85 Kg 3 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Men  +17 Advanced -85 kg 2 CAMOSSI FRANCESCO C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ FIGHTERS CLUB
Men  +17 Advanced -85 kg 1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ