EN

Αποτελεσματα ACT 2009

 Semi Contact

 

Girls 8-13 Intermedi +1,50 cm 3 ΜΗΛΑ ΕΙΡΗΝΗ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Beginers +1,50 cm 3 ΝΤΟΥΛΙΑ ΚΕΛΛΥ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 8-13 Beginers +1,50 cm 2 ΠΑΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Beginers +1,50 cm 3 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Intermedi +1,50 cm 3 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Girls 8-13 Beginers +1,50 cm 1 ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Girls 8-13 Intermedi +1,50 cm 2 ΠΕΤΡΟΥ ΒΕΡΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls  8-13 Κ/Μ +1,50 cm 1 BORISOVA LORA IKKEN CLUB
Girls  8-13 Κ/Μ +1,50 cm 3 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Girls  8-13 Κ/Μ +1,50 cm 2 ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls  8-13 Κ/Μ +1,50 cm 3 ΚΑΤΣΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 8-13 Intermedi +1,50 cm 1 ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 3 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 1 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ WING CHUN
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 3 ΜΕΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 3 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 2 ΣΠΑΗΣ ΧΑΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 3 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 2 ΔΟΥΡΟΥΝΤΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 1 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ZEN CLUB
Girls 13-17 Beginers +1,60 cm 3 ΚΡΙΚΟΝΙ ΕΛΙΖΑ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Girls 13-17 Beginers +1,60 cm 2 ΦΩΤΗ ΚΕΛΛΥ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Girls 13-17 Intermed +1,60 cm 3 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ FU JOW PAI ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
Girls 13-17 Intermed +1,60 cm 1 GYERTYANYOS JULIA KIRALY TEAM
Girls 13-17 Intermed +1,60 cm 3 MARIS LISA BEVEREN BELGIUM
Girls 13-17 Intermed +1,60 cm 2 ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΟΥ ΕΛΛΗ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Girls 13-17 Κ/Μ +1,60 cm 3 ΒΙΛΤΑΝΙΩΤΗ ΕΒΙΤΑ ZEN CLUB
Girls 13-17 Κ/Μ +1,60 cm 3 DIMITROVA MADLEN IKKEN CLUB
Girls 13-17 Κ/Μ +1,60 cm 2 ANGELOVA MARIELA IKKEN CLUB
Girls 13-17 Beginers +1,60 cm 1 ΓΕΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Girls 13-17 Κ/Μ +1,60 cm 1 ANNUNZIATA VITTORIA WINNER TEAM
Boys 13-17 Κ/Μ +1,75 cm 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 13-17 Κ/Μ +1,75 cm 1 VAN HOYWEGHER BJORN BEVEREN BELGIUM
Boys 13-17 Intermedi +1,75 cm 3 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 13-17 Intermedi +1,75 cm 2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Intermedi +1,75 cm 1 OREFICE GIUSEPPE WINNER TEAM
Boys 13-17 Intermedi +1,75 cm 3 ΣΙΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 13-17 Beginers +1,75 cm 3 PETROV KIRIL IKKEN CLUB
Boys 13-17 Beginers +1,75 cm 1 MARIS SVEN BEVEREN BELGIUM
Boys 13-17 Beginers +1,75 cm 3 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 13-17 Κ/Μ +1,75 cm 3 ΚΑΙΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 13-17 Beginers +1,75 cm 2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Κ/Μ +1,75 cm 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Women +17 Intermedia +55 Kg 2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Women +17 Beginers +55 Kg 2 WALLNER BARBARA TAE-KIBO KAMPFSPORTVEREIN
Women +17 Beginers +55 Kg 1 ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
Women +17 Beginers +55 Kg 3 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ CHOY LEE FUT KUNG FU
Women +17 Beginers +55 Kg 3 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΙΑΚΤΕΡΙΝΗ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Women +17 Intermedia +55 Kg 3 ΜΠΟΓΕΑ ΑΣΗΜΙΝΑ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Women +17 Intermedia +55 Kg 1 PUNTSCHER VALERIA VALSESIA MAURIZIO CLUB
Women +17 Intermedia +55 Kg 3 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΙΑΚΤΕΡΙΝΗ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Women +17 Κ/Μ +65 Kg 2 KONDAR ANNA KIRALY TEAM
Women +17 Κ/Μ +65 Kg 3 SMALL ELAINE IRELAND TEAM
Women +17 Κ/Μ +65 Kg 1 MINDA ZSOFIA KIRALY TEAM
Women +17 Κ/Μ +65 Kg 3 ΑΡΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ BALOKAS TEAM
Μen +35 +75 Kg 2 MONTUORO ROBERTO SAP  TEAM
Μen +35 +75 Kg 1 GRIBL ZVONKO GERMANY TEAM
Μen +35 +75 Kg 3 ONGARO ANDREA LOVE TEAM
Μen +35 +75 Kg 3 GUEVARA JOEL LOVE TEAM
Men +17 Beginers +80 Kg 1 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ FU JOW PAI ΣΥΡΟΥ
Men +17 Beginers +80 Kg 3 ΖΑΡΑΣ ΖΩΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Beginers +80 Kg 2 ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Beginers +80 Kg 3 ΠΕΠΠΑΣ ΑΛΚΗΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Α.Σ.
Men +17 Intermediate +80Kg 2 O’ DOHERTY EMMET IRELAND TEAM
Men +17 Intermediate +80Kg 1 VAGVOLGYI PETER KIRALY TEAM
Men +17 Intermediate +80Kg 3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Men +17 Intermediate +80Kg 3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ FU JOW PAI ΣΥΡΟΥ
Men +17 Κ/Μ +89 Kg 2 ΜΙΧΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Men +17 Κ/Μ +89 Kg 3 GUNTER WENINGER TAE-KIBO KAMPFSPORTVEREIN
Men +17 Κ/Μ +89 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ +89 Kg 3 ONGARO ANDREA LOVE TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 2 ΧΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 3 VASILEV DIMITAR IKKEN CLUB
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 3 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 1 VERES ROLAND KIRALY TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 2 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 3 ΒΟΥΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 1 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 3 ΣΚΟΥΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 3 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 2 POPPE JOYCE BEVEREN BELGIUM
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 2 ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ WING CHUN
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 3 GUNEVA EVELIN NIKOLAEVA HELIOS
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 3 ΒΕΛΛΙΟΥ ΑΜΑΝΤΑ ΒΕΛΙΟΣ CLUB
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 1 DE CLIPPELEIR KATINKA BEVEREN BELGIUM
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 1 ΜΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 3 ΧΟΥΣΕΙΝΟΓΛΟΥ ΣΕΛΟ ΕΛΕΥΣΙΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 2 ΜΟΝΟΒΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 1 VERES ROLAND KIRALY TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 3 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 1 VERES ROLAND KIRALY TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 3 ΜΟΝΟΒΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 3 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 2 PAVLOV HRISTO IKKEN CLUB
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 2 ΜΕΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Girls 8-13 Intermedi -1,50 cm 2 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΚΑΡΜΕΝ BALOKAS TEAM
Girls  8-13 Κ/Μ -1,50 cm 3 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΚΑΡΜΕΝ BALOKAS TEAM
Girls 13-17 Beginers -1,50 cm 1 ΖΑΓΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 8-13 Intermedi -1,50 cm 3 PENEV VERONIKA IKKEN CLUB
Girls 8-13 Intermedi -1,50 cm 3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΒΙΤΑ ZEN CLUB
Girls 13-17 Beginers -1,50 cm 2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls  8-13 Κ/Μ -1,50 cm 1 MIZURSKA KRISTIN IKKEN CLUB
Girls  8-13 Κ/Μ -1,50 cm 2 PENEV VERONIKA IKKEN CLUB
Girls  8-13 Κ/Μ -1,50 cm 3 ANGELINO DOMENICA WINNER TEAM
Girls 8-13 Beginers -1,50 cm 3 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΣΤ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Intermedi -1,50 cm 1 SMET CHARLOTE BEVEREN BELGIUM
Girls 8-13 Beginers -1,50 cm 1 ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 8-13 Beginers -1,50 cm 3 ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Girls 8-13 Beginers -1,50 cm 2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 2 ΛΙΑΠΗΣ ΘΑΝΟΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 3 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ Νικόλαος TIGER CLUB
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 1 ΝΙΩΠΑΣ ΝΙΚΟΣ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,55 cm 1 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΟΡΦΕΑΣ FU JOW PAI ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,55 cm 3 FUSCO GENNARO WINNER TEAM
Boys 13-17 Κ/Μ -1,55 cm 3 ARSOV STEFAN IKKEN CLUB
Boys 13-17 Κ/Μ -1,55 cm 2 ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 3 ΤΖΑΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 2 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ZEN CLUB
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 1 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ WING CHUN
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 3 ΜΑΓΓΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 2 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Beginers -1,55 cm 3 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 3 ΠΑΤΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 1 ARSOV STEFAN IKKEN CLUB
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 3 ANGELINO GIUZEPPE WINNER TEAM
Boys 13-17 Beginers -1,55 cm 3 ΜΠΙΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 13-17 Beginers -1,55 cm 2 ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ CHOY LEE FUT KUNG FU
Boys 13-17 Beginers -1,55 cm 1 ΡΕΠΑΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 3 ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ BALOKAS TEAM
Girls 13-17 Beginers -1,60 cm 3 ΖΟΡΜΠΑ ΧΛΟΗ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Girls 13-17 Κ/Μ -1,60 cm 3 ΓΚΡΟΥΕΒΑ ΤΙΧΟΜΙΡΑ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Girls 13-17 Κ/Μ -1,60 cm 1 NEYLENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
Girls 13-17 Κ/Μ -1,60 cm 3 LICATA MADDALENA WINNER TEAM
Girls 13-17 Κ/Μ -1,60 cm 2 ΒΙΛΤΑΝΙΩΤΗ ΕΒΙΤΑ ZEN CLUB
Girls 13-17 Intermed -1,60 cm 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ CHOY LEE FUT KUNG FU
Girls 13-17 Intermed -1,60 cm 1 NEYLENS EVELYN BEVEREN BELGIUM
Girls 13-17 Beginers -1,60 cm 3 ΡΗΤΑ ΙΩΑΝΝΑ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Girls 13-17 Beginers -1,60 cm 2 GEORGIEVA MILENA IVANOVA HELIOS
Girls 13-17 Beginers -1,60 cm 1 ΓΕΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Girls 13-17 Intermed -1,60 cm 2 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 13-17 Intermedi -1,65 cm 3 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Boys 13-17 Intermedi -1,65 cm 1 ΤΟΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 1 VERES ALEX KIRALY TEAM
Boys 13-17 Intermedi -1,65 cm 2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Intermedi -1,65 cm 3 ΤΣΙΑΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 3 KARAASENOV VELICHKO IKKEN CLUB
Boys 13-17 Beginers -1,65 cm 3 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΤΑΚΗΣ FU JOW PAI Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Boys 13-17 Beginers -1,65 cm 3 ΠΑΤΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 13-17 Beginers -1,65 cm 1 VAN DAMME RAF BEVEREN BELGIUM
Boys 13-17 Beginers -1,65 cm 2 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑ Α.Σ.Γ.Α.ΓΣΚ
Boys 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 3 ARSOV STEFAN IKKEN CLUB
Boys 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Intermedi -1,75 cm 3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Intermedi -1,75 cm 1 RAMAEL NICK BEVEREN BELGIUM
Boys 13-17 Beginers -1,75 cm 3 ΖΕΝΕΛΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Κ/Μ -1,75 cm 3 RAMAEL NICK BEVEREN BELGIUM
Boys 13-17 Beginers -1,75 cm 1 ΚΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Beginers -1,75 cm 2 ΧΑΤΖΗΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Beginers -1,75 cm 3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΩΝΙΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Κ/Μ -1,75 cm 1 GOIJENS WEITSE BEVEREN BELGIUM
Boys 13-17 Κ/Μ -1,75 cm 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 13-17 Intermedi -1,75 cm 3 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Κ/Μ -1,75 cm 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Boys 13-17 Intermedi -1,75 cm 2 DE BACKER WOUT BEVEREN BELGIUM
Women +17 Intermedia -55 Kg 3 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 3 VEZZARO GAIA FUSION TEAM ITALY
Women +17 Beginers -55 Kg 2 ΚΑΤΣΙΠΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ FU JOW PAI ΣΥΡΟΥ
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 1 ANGELOVA MARIELA IKKEN CLUB
Women +17 Intermedia -55 Kg 1 ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ BALOKAS TEAM
Women +17 Intermedia -55 Kg 2 ZIVIANI VALERIA VALSESIA MAURIZIO CLUB
Women +17 Beginers -55 Kg 1 ΜΠΟΥΡΔΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 2 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 3 KUNCHEVA ALEXANDRA IKKEN CLUB
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 2 GULLOTI LUISA EURO KICK BOXING ITALY
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 3 ΜΠΟΥΡΔΑΛΑ ΜΑΡΙΑ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 2 ANGELOVA MARIELA IKKEN CLUB
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 3 ANNUNZIATA VITTORIA WINNER TEAM
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 3 ZITO SAMUEL FUSION TEAM ITALY
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 1 ESPOSITO MANUEL WINNER TEAM
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 2 VERES RICHARD KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Women +17 Κ/Μ -65 Kg 3 ΜΠΟΥΡΔΑΛΑ ΜΑΡΙΑ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Women +17 Κ/Μ -65 Kg 1 GULLOTI LUISA EURO KICK BOXING ITALY
Women +17 Κ/Μ -65 Kg 3 PRA CARLOTTA EUROP CENTER ONE
Women +17 Κ/Μ -65 Kg 2 SMALL ELAINE IRELAND TEAM
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 1 GOMBOS LASZLO KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 2 ESPOSITO MANUEL WINNER TEAM
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 3 ZAMYATIN UKRAINE
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 3 DE MARCO DOMENICO FUSION TEAM ITALY
Men +17 Intermediate -70 Kg 2 ΗΡΕΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Men +17 Intermediate -70 Kg 3 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Men +17 Beginers -70 kg 1 ΛΑΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALOKAS TEAM
Men +17 Intermediate -70 Kg 1 DE BEULE SAM BEVEREN BELGIUM
Men +17 Intermediate -70 Kg 3 KOURO JAMAL FU JOW PAI ΚΟΥΚΑΚΙ
Men +17 Beginers -70 kg 2 KUNCHEV DEQN IKKEN CLUB
Men +17 Beginers -70 kg 3 ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Men +17 Beginers -70 kg 3 ΛΙΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 2 ΜΟΙΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ZEN CLUB
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 3 DE MARCO DOMENICO FUSION TEAM ITALY
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 1 IMRE TAMAS KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 3 DALSASSO GIORGIO WINNER TEAM
Μen +35 -75 Kg 1 VALSESIA MAURICIO VALSESIA MAURIZIO CLUB
Μen +35 -75 Kg 2 MESZAROS GYORGY KIRALY TEAM
Μen +35 -75 Kg 3 ΜΠΙΤΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KUNG FU Α.Σ.
Μen +35 -75 Kg 3 ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 3 DI PAOLO RAFFAELE EUROP CENTER ONE
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 2 BUBBA MARCO FUSION TEAM ITALY
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 1 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 3 NOSTOV UKRAINE
Men +17 Intermediate -80 Kg 3 ΣΑΚΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ZEN CLUB
Men +17 Beginers -80 kg 3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Intermediate -80 Kg 2 ZELENAI DAVID KIRALY TEAM
Men +17 Beginers -80 kg 1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Α.Σ.
Men +17 Beginers -80 kg 3 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ZEN CLUB
Men +17 Intermediate -80 Kg 3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Men +17 Intermediate -80 Kg 1 GUEVARA JOEL LOVE TEAM
Men +17 Beginers -80 kg 2 STANIMIROV DENISLAV IKKEN CLUB
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 3 BUBBA MARCO FUSION TEAM ITALY
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 3 GRIBL ZVONKO GERMANY TEAM
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 2 ZELENAI DAVID KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -89 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -89 Kg 3 VAGVOLGYI PETER KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -89 Kg 2 REXHAY FATON GERMANY TEAM
Men +17 Κ/Μ -89 Kg 3 NATALE MARCO WINNER TEAM
+17 -Blue Women Open All Category 3 PUNTSCHER VALERIA VALSESIA MAURIZIO CLUB
8-13 Open All Category 1 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ZEN CLUB
8-13 Open All Category 3 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ZEN CLUB
8-13 Open All Category 3 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ZEN CLUB
13-17 Open All Category 1 IVANYI GABOR KIRALY TEAM
13-17 Open All Category 3 VERES ALEX KIRALY TEAM
13-17 Open All Category 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
13-17 Open All Category 2 ΦΟΥΦΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
+17 -Blue  Men Open All Category 3 ΛΕΚΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
+17 -Blue  Men Open All Category 3 ΗΡΕΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ FU JOW PAI Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
8-13 Open All Category 2 ANGELINO GIUZEPPE WINNER TEAM
+17 -Blue  Men Open All Category 2 VAGVOLGYI PETER KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 3 SAP TEAM ITALY 3 WINNER TEAM
+17 -Blue Women Open All Category 1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
+17 -Blue Women Open All Category 2 ΡΟΜΠΟΛΑΚΗ ΜΑΝΤΩ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
+17 -Blue Women Open All Category 3 ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΟΥ ΕΛΛΗ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
+17 Men B/B Open All Category 3 CASHMAN JACEY SKF KARATE
+17 Men B/B Open All Category 3 STELLA NERI WINNER TEAM
+17 Women B/B Open All Category 1 KONDAR ANNA KIRALY TEAM
+17 Women B/B Open All Category 3 SMALL ELAINE IRELAND TEAM
+17 Women B/B Open All Category 2 MINDA ZSOFIA KIRALY TEAM
+17 Women B/B Open All Category 3 GULLOTI LUISA EURO KICK BOXING ITALY
+17 -Blue  Men Open All Category 1 ZELENAI DAVID KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 3 FU JOW PAI Α ΠΑΤΗΣΙΩΝ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 2 BULGARIA TEAM IKKEN CLUB
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 3 ΠΑΤΡΑΪΚΟ 2 ΤΕΑΜ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 1 ZEN TEAM 1 ZEN CLUB
+17 Men B/B Open All Category 1 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
+17 Men B/B Open All Category 2 GOMBOS LASZLO KIRALY TEAM
+17 Men B/B Open All Category 3 VERES RICHARD KIRALY TEAM
+17 Men B/B Open All Category 3 NERI STELLA WINNER TEAM

 Full Contact

Women  +17 -55 Kg 2 ΜΠΑΛΑΧΤΑΡΗ ΡΙΤΑ ZEN KICK BOXING ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Women  +17 -55 Kg 3 TRICOCI ADRIANA VALLECA MONICA
Women  +17 -55 Kg 3 ΓΡΑΨΑ ΝΙΝΑ FIGHTERS
Women  +17 -55 Kg 1 ΤΑΣΙΔΟΥ ΤΖΕΝΗ ZEN KICK BOXING ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Men +17 -67 kg 3 ΠΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Men +17 -67 kg 3 ΧΥΣΕΝ ΝΙΚΟΣ FIGHTERS
Men +17 -67 kg 2 ΜΠΩΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men +17 -67 kg 1 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Men +17 -71 Kg 3 ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΣ Γ.Σ.
Men +17 -71 Kg 2 ΤΡΑΓΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ WU SHU KWIN
Men +17 -71 Kg 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men +17 -71 Kg 3 ΝΙΚΑΣ ΘΕΜΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men +17 -75 Kg 1 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Men +17 -75 Kg 2 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ FIGHTERS
Men +17 -81 Kg 1 ΒΑΝΑΑΧΕΝ ΜΙΧΑΛΗΣ FIGHTERS
Men +17 -81 Kg 2 ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

 Light Contact

Girls 10-13 Advanced +35 Kg 1 ΣΟΥΣΑΜΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Girls 10-13 Beginner +35 Kg 1 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Girls 10-13 Advanced +35 Kg 2 ΚΟΣΚΙΝΑ ΛΗΔΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Girls 10-13 Beginner +35 Kg 5 ΚΑΤΣΟΥΚΗ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Girls 10-13 Beginner +35 Kg 2 ΣΤΕΦΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Girls 10-13 Beginner +35 Kg 3 ΚΙΛΙΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Girls 10-13 Advanced +35 Kg 3 ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Girls 10-13 Advanced +35 Kg 3 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner +45 Kg 1 ΚΑΛΟΥΤΣΟΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Boys 10-13 Beginner +45 Kg 3 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner +45 Kg 3 ΧΛΑΠΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner +45 Kg 2 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ WING CHUN
Boys 10-13 Advanced +45Kg 3 ΝΤΟΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Boys 10-13 Advanced +45Kg 2 ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Advanced +45Kg 1 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ FIGHT CLUB
Girls 13-17 Advanced +50 Kg 2 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Girls 13-17 Advanced +50 Kg 1 ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ FIGHTERS CLUB
Girls 13-17 Beginner +50Kg 3 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΙΟΥΛΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Girls 13-17 Beginner +50Kg 1 ΤΣΙΛΙΒΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Girls 13-17 Beginner +50Kg 3 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Girls 13-17 Beginner +50Kg 2 ΓΙΑΓΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΩΔΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Women  +17 Beginner +55 Kg 1 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ZEN CLUB ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Women  +17 Beginner +55 Kg 2 KOSSLER LISA ΤΑΕ-ΚΙΒΟ KAMPOFSPORTVEREIN
Women  +17 Advanced +55Kg 5 ΔΗΜΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Women  +17 Advanced +55Kg 2 TRICOCI ADRIANA VALLECA KICK BOXING
Women  +17 Advanced +55Kg 5 ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Women  +17 Advanced +55Kg 1 ΛΥΚΟΥΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced +70 Kg 3 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced +70 Kg 1 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced +70 Kg 3 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΠΡΙΟΣ Α.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 3 ΜΕΤΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 1 ΚΙΟΣΕ ΧΡΗΣΤΟΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 3 ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ZEN CLUB ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Boys 13-17 Advanced +70 Kg 2 ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΙΛΛΑ Α.Γ.Σ.
Men  +17 Advanced +85 Kg 2 ΒΟΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ Α.Σ.
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 ΝΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ Α.Σ.
Men +17 Beginner +85 Kg 9 PANTANO DANIELE BERTOLETI CLUB
Men +17 Beginner +85 Kg 3 ΑΓΓΕΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner +85 Kg 2 ΑΡΑΠΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced +85 Kg 1 PANTANO DANIELE BERTOLETI CLUB
Men +17 Beginner +85 Kg 1 ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Girls 10-13 Beginner -35 Kg 3 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Girls 10-13 Beginner -35 Kg 2 ΣΑΛΠΕΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Girls 10-13 Beginner -35 Kg 1 ΚΕΛΙΡΑΚΗ ΤΖΟΙΣ FIGHT CLUB
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 1 ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΣΤΕΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Boys 10-13 Advanced -45 Kg 2 HAROYAN JAMES ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Boys 10-13 Advanced -45 Kg 3 ΧΑΓΙΟΥΖ ΓΙΑΣΕΡ FIGHT CLUB
Boys 10-13 Advanced -45 Kg 3 ΧΑΓΙΟΥΖ ΟΣΑΜΑ FIGHT CLUB
Boys 10-13 Advanced -45 Kg 1 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Girls 13-17 Beginner -50 Kg 3 ΓΑΡΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Girls 13-17 Advanced -50 Kg 1 ΓΙΔΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ FIGHT CLUB
Girls 13-17 Advanced -50 Kg 3 ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΜΙΝΑ FIGHTERS CLUB
Girls 13-17 Advanced -50 Kg 3 ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Girls 13-17 Beginner -50 Kg 1 ΝΗΣΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Girls 13-17 Beginner -50 Kg 2 ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Girls 13-17 Advanced -50 Kg 2 ΔΕΡΜΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Girls 13-17 Beginner -50 Kg 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ FIGHT ACADEMY
Women  +17 Advanced -55 Kg 3 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Women  +17 Advanced -55 Kg 2 VESELKOVA IVANA KOSA GYM CLUB
Women  +17 Advanced -55 Kg 3 ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΜΙΛΛΑ Α.Γ.Σ.
Women  +17 Advanced -55 Kg 1 TRICOCI ADRIANA VALLECA KICK BOXING
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 1 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΜΠΙΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 3 ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 2 ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 3 ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 2 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 1 ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 2 PANDOCCHI ANGELO VALLECA KICK BOXING
Men  +17 Advanced -65 kg 1 ΜΥΡΓΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 3 BEZVERKHYI UKRAINE
Men  +17 Advanced -65 kg 3 EL KHALKI KAMAL BULLDOGS
Men +17 Beginner -65 Kg 3 ΓΚΟΥΡΑ ΕΝΤΕΡ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men +17 Beginner -65 Kg 3 ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Men +17 Beginner -65 Kg 1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men +17 Beginner -65 Kg 2 DEROCCNI MATTIA VALLECA KICK BOXING
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FIGHT CLUB
Boys 13-17 Beginner -70 kg 1 ΤΣΙΛΙΒΑΝΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α.Σ. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 1 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 2 ΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 3 ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 CAMAJ MARIN TOP GYM SPORT
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 3 ΚΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ BULLDOGS
Men  +17 Advanced -75 kg 2 ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ
Men  +17 Advanced -75 kg 3 MASSIGNAN MATEO EUROPE CENTER ONE
Men  +17 Advanced -75 kg 1 ZAMYATIN UKRAINE
Men  +17 Advanced -75 kg 3 BERTALAN LEVENTE ΤΑΕ-ΚΙΒΟ KAMPOFSPORTVEREIN
Men +17 Beginner -75 Kg 2 ΖΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΣΚΑΡΤΙΑΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ZEN CLUB ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
Men +17 Beginner -75 Kg 1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
Men  +17 Advanced -85 kg 3 CAMOSSI FRANCESCO C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ZEN CLUB
Men  +17 Advanced -85 kg 1 NOSKOV UKRAINE
Men  +17 Advanced -85 kg 2 PANTANO DANIELE BERTOLETI CLUB
Men +17 Beginner -85 Kg 3 ΤΡΙΓΩΝΌΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men +17 Beginner -85 Kg 2 ΤΡΕΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Men +17 Beginner -85 Kg 3 ΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΘΕΜΗΣ ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Men +17 Beginner -85 Kg 1 ΤΣΙΒΙΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Women  +17 Beginner +55 Kg 2 ΚΟΥΡΤΑΛΗ ΑΝΘΕΑ FIGHTERS CLUB
Women  +17 Beginner +55 Kg 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ FIGHTERS CLUB
Women  +17 Beginner +55 Kg 3 ΜΑΝΕΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Women  +17 Beginner +55 Kg 3 ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ZEN CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 3 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ZEN CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 3 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΙΛΕΝΑ FIGHT CLUB
Women  +17 Advanced +55Kg 2 COMPAGNO GIULIA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced +55Kg 1 TRICOCI ADRIANA C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 2 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 3 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 3 ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginner +70 Kg 1 ΜΕΤΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Men  +17 Advanced +85 Kg 1 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Ν. ΕΛΛΑΔΟΣ
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FIGHT ACADEMY
Men +17 Beginner +85 Kg 3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Men  +17 Advanced +85 Kg 2 ΖΓΟΥΡΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Men  +17 Advanced +85 Kg 3 ΓΡΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FIGHT ACADEMY
Men +17 Beginner +85 Kg 1 ΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Men +17 Beginner +85 Kg 2 ΒΑΒΟ KADER AHMAD ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Beginner +85 Kg 3 ΤΖΑΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 2 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ FIGHT CLUB
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 3 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Boys 10-13 Beginner -45 Kg 1 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Women  +17 Beginner -55 Kg 2 ΔΥΝΑΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Women  +17 Beginner -55 Kg 1 ΛΕΒΕΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ FIGHT CLUB
Women  +17 Advanced -55 Kg 1 PRICOCCI ANDRIANA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced -55 Kg 2 FOLIAGNO LINDA EUROPE CENTER ONE
Women  +17 Advanced -55 Kg 3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Women  +17 Advanced -55 Kg 3 ΠΑΝΔΗ ΝΙΚΗ Ο.Τ.Ν.Φ.
Women  +17 Beginner -55 Kg 3 ΠΑΛΑΧΤΑΡΗ ΡΙΤΑ ZEN CLUB
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 1 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Boys 13-17 Beginner -60 Kg 1 ΜΠΩΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 3 ΣΑΝΞΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΙΛΛΑ Α.Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 3 ΚΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Advanced -60 Kg 2 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 3 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -65 kg 3 ΚΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -65 kg 1 NORDIO MANUEL AEROKICKBOXING
Men  +17 Advanced -65 kg 2 BOMPANI ANDREA AEROKICKBOXING
Boys 13-17 Beginner -70 kg 1 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Boys 13-17 Beginner -70 kg 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 1 PRAZMO RAFAL POLAND TEAM
Boys 13-17 Advanced -70 Kg 2 ΚΑΡΑΚΙΟΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Boys 13-17 Beginner -70 kg 3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FIGHTERS CLUB
Men +17 Beginner -75 Kg 1 BELETO DENIS AEROKICKBOXING
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ο.Τ.Ν.Φ.
Men +17 Beginner -75 Kg 2 ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ZEN CLUB
Men  +17 Advanced -75 kg 2 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men  +17 Advanced -75 kg 3 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Men  +17 Advanced -75 kg 3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -75 kg 1 JAROSZIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Beginner -75 Kg 3 ΠΥΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ FIGHTERS CLUB
Men +17 Beginner -85 Kg 2 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Men +17 Beginner -85 Kg 1 ΤΣΙΝΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIGHT CLUB
Men +17 Beginner -85 Kg 3 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Men  +17 Advanced -85 kg 2 CAMOSSI FRANCESCO C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ FIGHTERS CLUB
Men  +17 Advanced -85 kg 1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Men  +17 Advanced -85 kg 3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ

Low Kick

Women  +17 +65 Kg 2 ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ FIGHT CLUB GALATSI
Women  +17 +65 Kg 1 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ZEN CLUB
Men +17 +91 Kg 1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Γ.Σ.
Men +17 +91 Kg 2 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α.Ο.
Women  +17 -55 Kg 2 ΠΑΝΔΗ ΝΙΚΗ BULLDOGS
Women  +17 -55 Kg 3 ΠΑΣΧΟΥ ΑΛΕΞΙΑ WING CHUN
Women  +17 -55 Kg 1 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΙΛΕΝΑ FIGHT CLUB GALATSI
Men +17 -63,5 kg 3 ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ
Men +17 -63,5 kg 1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Men +17 -63,5 kg 3 ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ FIGHT CLUB GALATSI
Men +17 -63,5 kg 2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α.Ο.
Women  +17 -65Kg 2 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ZEN CLUB
Women  +17 -65Kg 1 ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Men +17 -67 kg 3 ΑΜΙΡΙ ΣΙΝΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Men +17 -67 kg 3 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ BULLDOGS
Men +17 -67 kg 2 ABILOV YERKEN BULLDOGS
Men +17 -67 kg 1 ΚΑΡΑΓΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Men +17 -71 Kg 1 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α.Ο.
Men +17 -71 Kg 2 ΜΕΛΙΓΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIGHT CLUB GALATSI
Men +17 71C 1 ΚΑΡΑΓΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Men +17 71C 2 ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT CLUB GALATSI
Men +17 71D 1 ΚΟΥΚΑ ΕΡΒΙΣ FIGHT CLUB GALATSI
Men +17 71D 2 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Men +17 -75 Kg 2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FIGHT CLUB GALATSI
Men +17 -75 Kg 1 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Men +17 75B 2 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ BULLDOGS
Men +17 75B 1 ΚΟΤΣΟΜΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIGHT CLUB GALATSI
Men +17 81A 2 ΛΙΓΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Men +17 81A 1 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FIGHT CLUB GALATSI
Men +17 -86 Kg 1 ΠΙΕΡΡΟΣ ΤΖΑΝΝΕΤΑΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α.Ο.
Men +17 -86 Kg 2 ΣΤΡΑΤΟΜΗΤΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ WING CHUN
Men +17 86B 2 ΓΥΤΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α.Ο.
Men +17 86B 1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ
Men +17 86C 1 ΚΑΚΟΥΜΠΑΒΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Men +17 86C 2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΑΝΤΙΑ
Men +17 86D 2 ΔΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ.
Men +17 86D 1 ΧΑΤΖΗΧΡΟΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α.Ο.
Men +17 -91 Kg 1 ΓΕΝΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Men +17 -91 Kg 2 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Γ.Σ.