EN

Αποτελεσματα ACT 2008

 Semi Contact

Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 3 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΜΑΝΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia +1,55 cm 2 ΞΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 8-13 Intermedia +1,55 cm 3 ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Intermedia +1,55 cm 1 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΜΑΝΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 3 ΣΠΑΗΣ ΧΑΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 1 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ WING CHUN
Boys 8-13 Intermedia +1,55 cm 3 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΥΓΜΗ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 2 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 2 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ZEN CLUB
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ TIGER CLUB
Girls 8-13 Intermedi +1,55 cm 3 ΡΑΔΙΤΣΑ ΑΝΝΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 8-13 Beginers +1,55 cm 3 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Beginers +1,55 cm 3 ΛΥΓΕΡΗ ΠΟΠΗ ΙΚΑΡΟΣ Π.Α.Σ
Girls 8-13 Beginers +1,55 cm 2 ΖΙΩΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ TIGER CLUB
Girls 8-13 Beginers +1,55 cm 1 ΛΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Κ/Μ +1,55 cm 3 ΔΑΤΣΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ TIGER CLUB
Girls 8-13 Intermedi +1,55 cm 2 ΠΕΤΡΟΥ ΒΕΡΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Boys 8-13 Beginers +1,55 cm 3 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Intermedi +1,55 cm 1 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 13-17 Κ/Μ +1,65 cm 1 CORMAK LAVINA IRELAND TEAM
Girls 13-17 Intermed +1,65 cm 3 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ FU JOW PAI ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
Girls 13-17 Κ/Μ +1,65 cm 2 ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ TIGER CLUB
Girls 13-17 Κ/Μ +1,65 cm 3 ANNUNZIATA VITTORIA SAP  TEAM
Girls 13-17 Intermed +1,65 cm 3 ΤΟΥΡΚΑΝΤΩΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 13-17 Κ/Μ +1,65 cm 3 ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΟΥ ΕΛΛΗ FU JOW  PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Girls 13-17 Intermed +1,65 cm 1 ΜΠΡΟΥΤΖΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ FU JOW  PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Girls 13-17 Beginers +1,65 cm 1 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΖΕΥΣ Α.Σ.
Girls 13-17 Beginers +1,65 cm 3 ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ BALOKAS TEAM
Girls 13-17 Beginers +1,65 cm 3 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Girls 13-17 Intermed +1,65 cm 2 ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΟΥ ΕΛΛΗ FU JOW  PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Girls 13-17 Beginers +1,65 cm 2 ΚΑΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΘΛΟ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginers +1,70 cm 1 MAES NICOLAS CONTACT KARATE BEVEREN
Boys 13-17 Beginers +1,70 cm 2 DE MAYER DAVY CONTACT KARATE BEVEREN
Boys 13-17 Intermedi +1,70 cm 2 ΚΙΟΣΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Boys 13-17 Beginers +1,70 cm 3 ΠΡΙΜΗΚΥΡΙΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 13-17 Beginers +1,70 cm 3 ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FU JOW PAI ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Boys 13-17 Intermedi +1,70 cm 1 GABOR IVANYI KIRALY TEAM
Boys 13-17 Κ/Μ +1,70 cm 3 ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TIGER CLUB
Boys 13-17 Intermedi +1,70 cm 3 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Boys 13-17 Intermedi +1,70 cm 3 MAES NICOLAS CONTACT KARATE BEVEREN
Boys 13-17 Κ/Μ +1,70 cm 1 IMRE TAMAS KIRALY TEAM
Boys 13-17 Κ/Μ +1,70 cm 2 VAN HOYWEGHEN BJORN CONTACT KARATE BEVEREN
Boys 13-17 Κ/Μ +1,70 cm 3 ΦΟΥΦΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ TIGER CLUB
Women +17 Beginers +55 Kg 1 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Women +17 Intermedia +55 Kg 2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Women +17 Intermedia +55 Kg 1 GULLIOTI LUISA BESTFIGHTER
Women +17 Beginers +55 Kg 3 ΛΥΚΟΥΡΕΣΗ ΑΘΗΝΑ ΞΑΝΘΑΚΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΛ.ΤΕΧΝ.
Women +17 Beginers +55 Kg 3 ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΜΕΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Π.Α.Σ
Women +17 Beginers +55 Kg 2 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΦΑΝΗ ΖΕΥΣ Α.Σ.
Women +17 Intermedia +55 Kg 3 ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ BALOKAS TEAM
Women +17 Intermedia +55 Kg 3 ΑΡΜΑΔΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑ BALOKAS TEAM
Women +17 Κ/Μ +60 Kg 1 DE BEI GLORI AEROKICKBOXING
Women +17 Κ/Μ +60 Kg 3 MINDA ZSOFIA KIRALY TEAM
Women +17 Κ/Μ +60 Kg 3 SMALL ELAINE IRELAND TEAM
Women +17 Κ/Μ +60 Kg 2 ABRAHAMSEN IDA NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Μen +35 +75 Kg 3 ΑΓΓΕΛΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Μen +35 +75 Kg 3 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΥΣ Α.Σ.
Μen +35 +75 Kg 1 ΜΙΧΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ TIGER CLUB
Μen +35 +75 Kg 2 BETKER KAI DACASCOS
Men +17 Beginers +80 Kg 2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Beginers +80 Kg 3 ΓΙΑΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ FU JOW PAI ΨΥΧΙΚΟΥ
Men +17 Beginers +80 Kg 3 ΤΖΕΡΕΛΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ FU JOW  PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Men +17 Beginers +80 Kg 1 ΧΟΥΝΤΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Men +17 Intermediate +80Kg 3 ΧΟΥΝΤΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Men +17 Intermediate +80Kg 1 O’ DOHERTY EMMET IRELAND TEAM
Men +17 Intermediate +80Kg 2 VALDES FELIPE BERGEN KICKBOXING CLUB
Men +17 Intermediate +80Kg 3 ΣΑΛΙΤ ΗΛΙΑΣ FU JOW PAI ΓΟΥΔΙ
Men +17 Κ/Μ +84 Kg 3 GIBSON GRANT SWAT TEAM
Men +17 Κ/Μ +84 Kg 2 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ TIGER CLUB
Men +17 Κ/Μ +84 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ +84 Kg 3 ΣΟΥΕΡΕΦ ΦΟΙΒΟΣ TIGER CLUB
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 3 ΠΙΣΣΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 2 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 3 ΓΚΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Intermedia -1,35 cm 1 ΤΣΑΝΤΕΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 1 ΜΕΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 3 ΝΤΑΣΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,35 cm 2 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 3 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΟΛΟΥ Α.Σ.Κ.Α
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 2 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΣΤ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 1 DE CLIPPELEIR KATINKA CONTACT KARATE BEVEREN
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 2 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 1 ΔΑΥΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 3 ΔΑΥΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Girls 8-13 Intermedi -1,40 cm 3 DE CLIPPELEIR KATINKA CONTACT KARATE BEVEREN
Girls 8-13 Beginers -1,40 cm 3 ΝΤΡΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 2 ΠΑΤΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 1 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΟΡΦΕΑΣ FU JOW PAI ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 3 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 3 ΠΑΤΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 2 ΠΛΟΥΜΙΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ZEN CLUB
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 3 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ZEN CLUB
Boys 8-13 Intermedia -1,45 cm 1 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ZEN CLUB
Boys 8-13 Κ/Μ -1,45 cm 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ TIGER CLUB
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 3 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 3 ΜΟΝΟΒΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,45 cm 1 ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Σ.
Boys 13-17 Intermedi -1,50 cm 3 ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 13-17 Intermedi -1,50 cm 1 ΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Boys 13-17 Intermedi -1,50 cm 2 ΚΟΥΣΤΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Σ.
Girls 8-13 Beginers -1,55 cm 3 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ WING CHUN
Girls 8-13 Intermedi -1,55 cm 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΑΘΛΟ Α.Σ.
Girls 8-13 Intermedi -1,55 cm 1 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Girls 8-13 Beginers -1,55 cm 2 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 3 ΜΙΛΑΚΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 3 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BUDO CENTER
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 2 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ZEN CLUB
Boys 8-13 Κ/Μ -1,55 cm 1 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ZEN CLUB
Girls 8-13 Beginers -1,55 cm 3 ΓΑΡΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ.
Girls 8-13 Beginers -1,55 cm 1 ΜΗΛΑ ΕΙΡΗΝΗ BALOKAS TEAM
Girls 8-13 Intermedi -1,55 cm 3 ΚΑΤΣΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 2 ΤΣΙΑΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TIGER CLUB
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 3 ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 1 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ZEN CLUB
Girls  8-13 Κ/Μ -1,55 cm 1 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΚΑΙΤΗ ZEN CLUB
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 3 ΔΟΥΡΟΥΝΤΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BALOKAS TEAM
Girls  8-13 Κ/Μ -1,55 cm 3 ΣΤΕΦΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Girls  8-13 Κ/Μ -1,55 cm 2 ΒΙΛΤΑΝΙΩΤΗ ΕΒΙΤΑ ZEN CLUB
Boys 8-13 Intermedia -1,55 cm 3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Σ.
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ WING CHUN
Girls 8-13 Intermedi -1,55 cm 3 ΛΙΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΙΑΝΤΑΣ
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 3 ΜΠΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ BALOKAS TEAM
Boys 8-13 Beginers -1,55 cm 1 ΤΟΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Intermedi -1,60 cm 3 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginers -1,60 cm 3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Intermedi -1,60 cm 2 ΠΑΤΙΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALOKAS TEAM
Boys 13-17 Intermedi -1,60 cm 1 ΜΠΕΝΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ BUDO CENTER
Boys 13-17 Beginers -1,60 cm 3 ΚΑΛΙΣΤΗΣ ΜΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΚΩ
Boys 13-17 Intermedi -1,60 cm 3 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑ Α.Σ.Γ.Α.ΓΣΚ
Boys 13-17 Beginers -1,60 cm 2 ΣΤΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Beginers -1,60 cm 1 ΠΑΤΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ BALOKAS TEAM
Girls 13-17 Intermed -1,65 cm 2 MAES SOPHIA CONTACT KARATE BEVEREN
Girls 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 3 ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΡΝΑΒΑ Α.Σ
Girls 13-17 Intermed -1,65 cm 3 ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΡΙΑΚΗ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
Girls 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 1 WIESEMANN JULIA ZURICH TEAM
Girls 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 2 ΒΙΛΤΑΝΙΩΤΗ ΕΒΙΤΑ ZEN CLUB
Girls 13-17 Κ/Μ -1,65 cm 3 ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ TIGER CLUB
Girls 13-17 Intermed -1,65 cm 3 ΝΤΑΦΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΟΛΟΥ Α.Σ.Κ.Α
Girls 13-17 Intermed -1,65 cm 1 TRUYMAN TINA CONTACT KARATE BEVEREN
Girls 13-17 Beginers -1,65 cm 3 ΓΕΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ BUDO CENTER
Girls 13-17 Beginers -1,65 cm 2 ΚΑΠΛΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ BUDO CENTER
Girls 13-17 Beginers -1,65 cm 1 ΜΠΙΦΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΡΑΧΕΙΩΝ
Girls 13-17 Beginers -1,65 cm 3 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ BUDO CENTER
Boys 13-17 Beginers -1,70 cm 3 ΑΝΤΩΝΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KUNG FU Α.Σ.
Boys 13-17 Beginers -1,70 cm 3 ΖΕΝΕΛΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Κ/Μ -1,70 cm 3 GOIJENS WIETSE CONTACT KARATE BEVEREN
Boys 13-17 Intermedi -1,70 cm 3 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ BUDO CENTER
Boys 13-17 Beginers -1,70 cm 1 ΛΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Κ/Μ -1,70 cm 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ TIGER CLUB
Boys 13-17 Intermedi -1,70 cm 1 GOIJENS WIETSE CONTACT KARATE BEVEREN
Boys 13-17 Intermedi -1,70 cm 2 DE BAKKER WOUT CONTACT KARATE BEVEREN
Boys 13-17 Intermedi -1,70 cm 3 ΛΑΝΑΡΑΣ ΣΑΚΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Σ.
Boys 13-17 Κ/Μ -1,70 cm 1 VERES RICHARD KIRALY TEAM
Boys 13-17 Κ/Μ -1,70 cm 3 ΚΑΪΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ZEN CLUB
Boys 13-17 Beginers -1,70 cm 2 ΠΑΤΙΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ BALOKAS TEAM
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 1 DILIGENS KLAUDIA KIRALY TEAM
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 2 ΓΑΛΑΝΗ ΠΕΝΥ TIGER CLUB
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 3 DALE EIRIN NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Women +17 Intermedia -55 Kg 2 ΑΡΜΑΔΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑ BALOKAS TEAM
Women +17 Κ/Μ -55 Kg 3 FOGLIANO LINDA EUROP CENTER ONE
Women +17 Intermedia -55 Kg 1 VAN GYSEL NANNOUCH CONTACT KARATE BEVEREN
Women +17 Intermedia -55 Kg 3 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 1 DE BEI GLORI AEROKICKBOXING
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 3 ABRAHAMSEN IDA NORGES KICKBOXINGFORFBUND
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 3 ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΡΡΑΧΕΙΩΝ
Women +17 Κ/Μ -60 Kg 2 GULLIOTI LUISA BESTFIGHTER
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 3 SFULCINI DAVIDE BESTFIGHTER
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 3 ΦΟΥΦΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ TIGER CLUB
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 2 ESPOSITO MANUEL SAP  TEAM
Men +17 Κ/Μ -63 Kg 1 VERES RICHARD KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 3 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BUDO CENTER
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 3 GOMBOS LASZLO KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 1 ESPOSITO MANUEL SAP  TEAM
Men +17 Κ/Μ -69 Kg 2 DE MARCO DOMENINO TOP TEN ITALY
Men +17 Intermediate -70 Kg 1 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BUDO CENTER
Men +17 Intermediate -70 Kg 3 BRET ANDY IRELAND TEAM
Men +17 Intermediate -70 Kg 2 BUTOL IVAN TOP TEN ITALY
Men +17 Intermediate -70 Kg 3 ΔΑΜΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Beginers -70 kg 2 ΗΡΕΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ BUDO CENTER
Men +17 Beginers -70 kg 3 ΝΤΙΡΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Beginers -70 kg 1 ΜΟΥΡΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ Α.Σ.
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 3 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΥΓΔΟΝΙΑ Α.Σ.Γ.Α.ΓΣΚ
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 3 DANIELS JAY IRELAND TEAM
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 3 CASHMAN JAKEY SWAT TEAM
Men +17 Κ/Μ -74 Kg 2 DE MARCO DOMENINO TOP TEN ITALY
Μen +35 -75 Kg 1 COCCATO ENRICO EUROP CENTER ONE
Μen +35 -75 Kg 2 ΒΡΩΤΣΟΣ ΣΤΑΘΗΣ FU JOW PAI ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 3 ASCIONE ANDREA SAP  TEAM
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 1 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 2 REXHAJ TONI TOP TEN TEAM
Men +17 Κ/Μ -79 Kg 3 DI PAOLO RAFFAELE EUROP CENTER ONE
Men +17 Beginers -80 kg 3 COLUCCELO MARCO TOP TEN ITALY
Men +17 Beginers -80 kg 2 ΡΑΧΙΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Beginers -80 kg 3 ΛΑΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ BALOKAS TEAM
Men +17 Intermediate -80 Kg 3 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ TIGER CLUB
Men +17 Intermediate -80 Kg 1 MOORE DAVID IRELAND TEAM
Men +17 Intermediate -80 Kg 3 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ FU JOW  PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Men +17 Intermediate -80 Kg 2 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Beginers -80 kg 1 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ TIGER CLUB
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 1 JAROSZKIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 3 PETITO LUIGI SAP  TEAM
Men +17 Κ/Μ -84 Kg 3 NESLAND GIANNI NORGES KICKBOXINGFORFBUND
+17 Women Open All Category 3 ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ BALOKAS TEAM
+17 Women Open All Category 3 ΜΠΙΦΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΡΑΧΕΙΩΝ
+17 Women Open All Category 1 WIESEMANN JULIA ZURICH TEAM
+17 Men B/B Open All Category 3 ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ TIGER CLUB
+17 Men B/B Open All Category 2 DE MARCO DOMENINO TOP TEN ITALY
+17 Men B/B Open All Category 1 MORADI ZSOLT KIRALY TEAM
+17 Men B/B Open All Category 3 GRIBL ZVONKO TOP TEN TEAM
+17 Women B/B Open All Category 1 SZENDREI BARBARA KIRALY TEAM
+17 Women B/B Open All Category 2 GULLIOTI LUISA BESTFIGHTER
+17 Women Open All Category 2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ FU JOW PAI Α.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
8-13 Open All Category 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ TIGER CLUB
+17 Women B/B Open All Category 3 DE BEI GLORI AEROKICKBOXING
+17 Men Open All Category 1 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BUDO CENTER
+17 Men Open All Category 2 BRET ANDY IRELAND TEAM
+17 Men Open All Category 3 BUTOL IVAN TOP TEN ITALY
+17 Men Open All Category 3 ΡΑΧΙΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΝΣΤΗΡΙΟ
13-17 Open All Category 2 IMRE TAMAS KIRALY TEAM
13-17 Open All Category 3 ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΩΣΤΑΣ FU JOW PAI ΩΡΩΠΟΥ
13-17 Open All Category 1 BARRUFFO FLAVIO SAP TEAM
13-17 Open All Category 3 ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TIGER CLUB
8-13 Open All Category 3 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΜΕΝΙΟΣ BALOKAS TEAM
8-13 Open All Category 3 ΒΙΛΤΑΝΙΩΤΗ ΕΒΙΤΑ ZEN CLUB
+17 Women B/B Open All Category 3 SAMONTE KIM-TAMARA ZURICH TEAM
8-13 Open All Category 2 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ZEN CLUB

 Semi Contact Team Events

ΤΕΑΜ 8-13 All Category 3 WING CHUN TEAM WING CHUN
ΤΕΑΜ 17+ ΜΕΝ All Category 2 SAP TEAM SAP TEAM
ΤΕΑΜ 17+ ΜΕΝ All Category 3 EUROP CENTER TEAM EUROP CENTER ONE
ΤΕΑΜ 17+ ΜΕΝ All Category 3 ITALIA TEAM ITALIA
ΤΕΑΜ 13 -17 All category 1 KIRALY TEAM KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ 13 -17 All category 2 BEVEREN CLUB CONTACT KARATE BEVEREN
ΤΕΑΜ 17+ ΜΕΝ All Category 1 KIRALY TEAM KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ 13 -17 All category 3 ICARUS  CLUB 2 TIGER CLUB Ν. ΜΑΚΡΗΣ
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 3 GERMAN TEAM SAP  TEAM
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 3 BALOKAS TEAM BALOKAS TEAM
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 2 ZEN TEAM 1 ZEN CLUB
ΤΕΑΜ 8-13 All Category 1 ZEN TEAM 2 ZEN CLUB
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 3 BESTFIGHTER TEAM BESTFIGHTER
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 1 KIRALY TEAM KIRALY TEAM
ΤΕΑΜ 17+ WOMEN All Category 2 IRELAND 2 TEAM IRELAND TEAM
ΤΕΑΜ 13 -17 All category 3 ICARUS CLUB 1 TIGER CLUB Ν. ΜΑΚΡΗΣ

 Light Contact

Γυναίκες +17 Αρχάρ +55 Kg 2 ΚΟΥΡΤΑΛΗ ΑΝΘΕΑ FIGHTERS CLUB
Γυναίκες +17 Αρχάρ +55 Kg 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ FIGHTERS CLUB
Γυναίκες +17 Αρχάρ +55 Kg 3 ΜΑΝΕΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Γυναίκες +17 Αρχάρ +55 Kg 3 ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ZEN CLUB
Γυναίκες +17 Προχωρ +55Kg 3 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ZEN CLUB
Γυναίκες +17 Προχωρ +55Kg 3 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΙΛΕΝΑ FIGHT CLUB
Γυναίκες +17 Προχωρ +55Kg 2 COMPAGNO GIULIA EUROPE CENTER ONE
Γυναίκες +17 Προχωρ +55Kg 1 TRICOCI ADRIANA C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
Αγόρια 13-17 Αρχάρια +75 Kg 2 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Αγόρια 13-17 Αρχάρια +75 Kg 3 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Αγόρια 13-17 Αρχάρια +75 Kg 3 ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
Αγόρια 13-17 Αρχάρια +75 Kg 1 ΜΕΤΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ Α.Σ.
‘Ανδρες +17 Προχωρ +85 Kg 1 ΒΛΑΧΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Ν. ΕΛΛΑΔΟΣ
‘Ανδρες +17 Προχωρ +85 Kg 3 ΓΡΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FIGHT ACADEMY
Άνδρες +17 Αρχάριοι +85 kg 3 ΤΖΑΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
‘Ανδρες +17 Προχωρ +85 Kg 3 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FIGHT ACADEMY
Άνδρες +17 Αρχάριοι +85 kg 1 ΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Άνδρες +17 Αρχάριοι +85 kg 2 ΒΑΒΟ KADER AHMAD ΠΑΤΡΑΪΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
Άνδρες +17 Αρχάριοι +85 kg 3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
‘Ανδρες +17 Προχωρ +85 Kg 2 ΖΓΟΥΡΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Γυναίκες +17 Προχωρ -55 Kg 1 PRICOCCI ANDRIANA EUROPE CENTER ONE
Γυναίκες +17 Αρχάρ -55 Kg 3 ΠΑΛΑΧΤΑΡΗ ΡΙΤΑ ZEN CLUB
Γυναίκες +17 Αρχάρ -55 Kg 2 ΔΥΝΑΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Γυναίκες +17 Προχωρ -55 Kg 2 FOLIAGNO LINDA EUROPE CENTER ONE
Γυναίκες +17 Προχωρ -55 Kg 3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Αγόρια 10-13 -55 Kg 2 ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ FIGHT CLUB
Αγόρια 10-13 -55 Kg 1 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Αγόρια 10-13 -55 Kg 3 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Αγόρια 10-13 -55 Kg 3 ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Γυναίκες +17 Προχωρ -55 Kg 3 ΠΑΝΔΗ ΝΙΚΗ Ο.Τ.Ν.Φ.
Γυναίκες +17 Αρχάρ -55 Kg 1 ΛΕΒΕΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ FIGHT CLUB
Αγόρια 13-17 Προχωρ -65 Kg 3 ΣΑΝΞΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΙΛΛΑ Α.Γ.Σ.
Αγόρια 13-17 Προχωρ -65 Kg 2 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Αγόρια 13-17 Προχωρ -65 Kg 3 ΚΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Αγόρια 13-17 Αρχάρια -65 Kg 3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Αγόρια 13-17 Αρχάρια -65 Kg 1 ΜΠΩΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
‘Ανδρες +17 Προχωρ -65 kg 1 NORDIO MANUEL AEROKICKBOXING
Αγόρια 13-17 Προχωρ -65 Kg 1 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
‘Ανδρες +17 Προχωρ -65 kg 2 BOMPANI ANDREA AEROKICKBOXING
‘Ανδρες +17 Προχωρ -65 kg 3 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Αγόρια 13-17 Αρχάρια -65 Kg 3 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
Αγόρια 13-17 Αρχάρια -65 Kg 2 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ CLUB
‘Ανδρες +17 Προχωρ -65 kg 3 ΚΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
Αγόρια 13-17 Αρχάρια -75 kg 3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ FIGHTERS CLUB
Αγόρια 13-17 Αρχάρια -75 kg 1 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Αγόρια 13-17 Αρχάρια -75 kg 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Σ.
Άνδρες +17 Αρχάριοι -75 Kg 1 BELETO DENIS AEROKICKBOXING
Αγόρια 13-17 Αρχάρια -75 kg 3 ΚΑΡΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FIGHT ACADEMY
Αγόρια 13-17 Προχωρ -75 Kg 1 PRAZMO RAFAL POLAND TEAM
‘Ανδρες +17 Προχωρ -75 kg 1 JAROSZIEVICZ KRISTIAN KIRALY TEAM
‘Ανδρες +17 Προχωρ -75 kg 3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
‘Ανδρες +17 Προχωρ -75 kg 3 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑ-ΣΙΘΩΝΙΑ Α.Σ.
Άνδρες +17 Αρχάριοι -75 Kg 3 ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ο.Τ.Ν.Φ.
Άνδρες +17 Αρχάριοι -75 Kg 2 ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ZEN CLUB
Αγόρια 13-17 Προχωρ -75 Kg 2 ΚΑΡΑΚΙΟΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
‘Ανδρες +17 Προχωρ -75 kg 2 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
Άνδρες +17 Αρχάριοι -75 Kg 3 ΠΥΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ FIGHTERS CLUB
‘Ανδρες +17 Προχωρ -85 kg 2 CAMOSSI FRANCESCO C.S.K.B. TRESCORE BALNEARIO
‘Ανδρες +17 Προχωρ -85 kg 3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ
‘Ανδρες +17 Προχωρ -85 kg 3 ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ FIGHTERS CLUB
Άνδρες +17 Αρχάριοι -85 Kg 3 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ FU JOW PAI ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Άνδρες +17 Αρχάριοι -85 Kg 1 ΤΣΙΝΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FIGHT CLUB
Άνδρες +17 Αρχάριοι -85 Kg 2 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ Γ.Σ.
‘Ανδρες +17 Προχωρ -85 kg 1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΔΡΟΣΙΑΣ